Золотоніські енергетичні мережі: доповіли про падіння сухостійних дерев на лінії електропередач у зв’язку з негодою минулими вихідними. Постачання електроенергії у всі населені пункти громади було відновлено упродовж доби.

Завдання: Вжити комплекс заходів із санітарної обрізки зелених насаджень, що розташовані поблизу ліній електропередач аби унеможливити пориви кабелів. Здійснити роботи на аварійних ділянках лініях електромереж.

КП «Міський водоканал»: доповіли про здійснення аварійно-відновлювальних робіт на системі водопостачання по вулицях Нагірна, Січова, Ринкова та в багатоквартирному будинку на вулиці Новосселівська, 2а.

Завдання: Вжити заходів контролю за роботою очисних споруд та контролювати рівень показників. Юридичному відділу дослідити питання призначення пільг та субсидій громадянам, у яких наявна заборгованість за комунальні послуги. У найкоротший термін відновити благоустрій на місці здійснення робіт за адресою вул. Шевченка, 30.

ПрАТ «Янтарь»: доповіли про пошкодження покрівель багатоквартирних будинків у зв’язку з негодою, що вирувала минулими вихідними. Тривають роботи з відновлення ушкоджених дахів.

Завдання: Здійснити планові роботи з обслуговування електромереж багатоквартирних будинків. Прискорити ремонт ушкоджених будинків, зважаючи на прогнози синоптиків.

ТОВ «380V»: керівник підприємства повідомив, що всі працюють у штатному режимі. Наразі тривають роботи з відновлення ушкодженого негодою вуличного освітлення, фахівці відпрацьовують заявки громадян та Управління ЖКГ.

Завдання: надати звіт щодо виконання заявок Управління ЖКГ стосовно заміни та ремонту ліхтарів вуличного освітлення.

Дорожні служби: доповіли про затримку робіт з асфальтування у зв’язку з погодними умовами. Додатково повідомили, що під час зустрічі підряник висловив готовність працювати навіть на вихідних, за умови сприятливої погоди. Актуальною лишається проблема доставки бітуму, про яку повідомлялось раніше.

Завдання: за настання сприятливих погодних умов активізувати роботи з аварійного ремонту в селах громади.

Служба благоустрою: очільниця служби теж доповіла про певні ускладнення в роботі через дощі. Проте службою здійснено обрізку аварійних зелених насаджень за заявами громадян. Також на території кладовища по вулиці Некрасова здійснюються роботи з аварійної та санітарної обрізки дерев. Їхнє виконання ускладнюється хаотично розташованими похованнями та огорожами довкола них.

Завдання: здійснити комплекс робіт з благоустрою, обрізку аварійних зелених насаджень по вулиці Шевченка поблизу приміщення Прокуратури.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).