Сьогодні у Золотоноші відзначили 446-ту річниці із дня заснування та 79-ту – із дня визволення міста від нацистів. У рамках заходів провели благодійний ярмарок та велопробіг. Також жителям дарували патріотичні музичні вітання колективи міського будинку культури. Усі, хто мав бажання, міг долучитися до благодійної акції: усі кошти від продажу робіт майстрів громади та внески із велопробігу будуть направлені на потреби військовим.

Під час урочистої частини містян привітали народний депутат України Віталій Войцехівський, його колега Сергій Козир та виконуюча обов’язки міського голови Наталія Сьомак. Також свято відвідали представники благодійного фонду «За Луганщину», які надали допомогу вимушено переміщеним особам у вигляді продуктових наборів та речей першої необхідності .

Опісля ж велопробігу зібрані під час заходів кошти передав дружині військовослужбовця заступник міського голови Олександр Флоренко. На них придбають теплі речі та необхідне обладнання для холодної пори року. За словами посадовця, цей вантаж вони доставлять до декількох підрозділів наступного тижня.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).