Золотоніські енергетичні мережі: доповіли, що ситуація на енергосистемі контрольована та стабільна. Згідно графіку за розпорядженням НЕК «Укренерго» 14-15 лютого на Черкащині проводитимуться режимні виміри погодинного активного електричного навантаження. Відключень електроенергії упродовж цієї доби по Черкаській області не заплановано. Втім у разі нестабільної роботи об’єднаної енергосистеми країни будуть застосовуватися обмеження та/або графіки аварійних відключень.

Завдання: максимально оперативно інформувати населення та підприємства у разі зміни графіків аварійних відключень.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства повідомив, що всі служби працюють у звичайному режимі, фахівці проводять планові технічні огляди електромережі та сантехніки багатоповерхівок. Додав, що діє державна програма, згідно з якою можна здійснити обмін п’яти старих ламп розжарювання на стільки ж енергозберігаючих LED-ламп. Обміняти лампи можна у відділенні Укрпошти, маючи із собою паспорт, або попередньо подавши заявку на заміну через застосунок “Дія”.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

КП «Міський водоканал»: доповіли про ліквідацію двох поривів на вул. Євгена Півня, 4 та вул. Сковороди, 14в. На сьогодні на Домантівському водозаборі функціонує шість свердловин, на двох свердловинах ремонтують підвідний трубопровід. Ситуація із водовідведенням підпорядковується нормі. Також додали, що проводяться роботи зі встановлення лічильників за впровадженим графіком.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380В»: доповіли про роботи із заміни пошкоджених ліхтарів на системі вуличного освітлення та проведення технічного обслуговування генераторів, встановлених на структурних підрозділах виконавчого комітету та у старостатах.

Завдання: провести цілковитий огляд програмного забезпечення резервного живлення.

Дорожні служби: доповіли про продовження робіт з експлуатаційного утримання вулично – шляхової мережі громади в зимовий період.

Завдання: провести роботи зі встановлення дорожних знаків у місті та селах громади.

Служба благоустрою: очільниця доповіла, що служба працює у штатному режимі. Продовжуються роботи із забезпечення твердим паливом ВПО, сімей військовослужбовців та інших пільгових категорій. Також проводяться роботи з кронування зелених насаджень вражених омелою

Завдання: провести роботи з благоустрою в селах громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).