15 лютого з метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-річниці виведення військ з Республіки Афганістан, у Золотоноші традиційно відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам, полеглим в Афганістані. Цього дня, біля бронзового солдата-птаха, зібралися учасники Афганської війни, матері загиблих солдат, посадовці міста та безпосередньо очільник міськрайонної спілки ветеранів Афганістану Віталій Кучерявий.

Афганська війна – синонім людського лиха, справжнього пекла. Вона безжально перекреслила тисячі молодих життів. Це ще один доказ того, що загарбницька війна не може бути справедливою. Нині, у час імперських дій росії проти України, потрібно розуміти той біль і жах випробувань, через які проходили і дотепер проходять наші воїни.

«Ви відчули, що таке війна, відчули важкий біль по втраті своїх побратимів. Ви сьогодні є прикладом для тих хлопців, які зі зброєю в руках захищають нашу землю від клятого ворога. Ви – справжні чоловіки», – зазначила секретар міської ради Наталія Сьомак, вшановуючи подвиг воїнів.

Голова спілки звернувся зі словами вдячності до представників влади. Віталій Іларіонович подякував за підтримку, своєчасну допомогу і вирішення нагальних проблем спілчан.

Учасники зібрання згадали полеглих ветеранів трагічної афганської війни і українських воїнів-миротворців та віддали їм належну шану хвилиною мовчання.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).