Як запевнила кореспондентів видання Золотоноша.City начальник управління праці та соціального захисту населення Золотоніського міськвиконкому Тетяна Лукомська, особливих змін напередодні опалювального періоду 2020 не відбулося. Однак без нюансів не обійшлося. Нині спеціалісти управління здійснили призначення субсидії до кінця опалювального сезону, тобто, до 30 квітня 2021 року.

– Оскільки наразі діють «літні» норми на житлово-комунальні послуги, тому розрахунок розміру субсидії здійснено лише до кінця неопалювального сезону, – сказала посадовиця. – У жовтні буде проведено перерахунок на опалювальний сезон. Щомісяця сума нарахованої субсидії змінюється через зміну ціни за використаний газ.

Вона акцентувала на тому, що соціальні норми збільшено на 50 відсотків на період запровадження карантину. При нарахуванні субсидії не беруться до розрахунку нараховані та сплачені аліменти (за умови документального підтвердження).

У період карантинних обмежень спеціалісти управління здійснили автоматичне перепризначення субсидії, але ті, хто не надав довідку про склад сім’ї у травні, мають пред’явити її найближчим часом. До державної установи ця довідка подається раз на рік – у травні. Якщо у 2020 році людина вже її поновляла, то повторно, до закінчення опалювального сезону, цього робити не потрібно. Цей документ допоможе уникнути нарахованих переплат.

Якщо у складі сім’ї є особи, які фактично не проживають, то голови квартальних комітетів повинні вказувати цей факт. Адміністративний центр надсилає лише інформацію про зареєстрованих осіб, а уточнення йде від квартальників.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).