17 вересня всі працівники Служби порятунку 101 відзначають професійне свято – День рятівника, свято борців з вогнем, свято захисників, які приходять на допомогу в будь-якій ситуації.

Сьогодні міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, голова Золотоніської районної державної адміністрації Дмитро Клименко, заступник голови районної ради Тетяна Гончаренко взяли участь в урочистостях з нагоди Дня рятівника. Відзначення професійного свята відбулося на території Золотоніського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області.

Гості подякували нашим рятувальникам за відвагу та незламність у боротьбі з надзвичайними ситуаціями і пообіцяли постійно покращувати умови їх праці. За високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у розвиток пожежно-рятувальної служби та з нагоди Дня рятівника подяками відзначено кращих працівників райвідділу ДСНС, тих, хто ризикуючи своїм життям вніс свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, став на захист життя і здоров’я людей.

До вітального слова долучився і тимчасово виконувач обов’язків начальника Золотоніського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській областi Ігор Бойко, який привітав колег і побажав їм здоров’я, наснаги та миру усім нам.

Джерело: Золотоніська РДА

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).