30 січня – 1 лютого 2019 року у м. Золотоноша для педагогічного та батьківського колективу гімназії ім. Скляренка був проведений тренінг у рамках програми «Активні громадяни» від Британської ради. Захід проходив за підтримки Черкаської організації «Вільний простір» та служби у справах дітей, молоді та спорту.

Учасники тренінгу здійснили подорож Активних громадян за методологією Британської ради. Учасникам було запропоновано безліч заходів та навчальних ігор на виявлення особистої ідентичності; побудові діалогу; згуртованості; соціальної мобілізації; виявлення дерева проблем та цілей розвитку громади. Учасниками тренінгу напрацьовані ініціативи по розвитку:

  • інклюзивної соціальної театральної студії для молоді міста;
  • організації та проведення тематичних фестивалів;
  • проведення арт-терапевтичних майстер-класів;
  • облаштування вільних ігрових зон у сквері поблизу гімназії, який вже почали приводити у порядок активні батьки за підтримки адміністрації закладу. Саме навколо паркової зони висловлювалася найбільша кількість ідей, адже раніше це була занедбана та небезпечна територія, прилегла до школи, яка поступово набуває вигляду повноцінного парку.

Домашнє завдання учасникам заходу – доопрацювати протягом свої заявки та надіслати ЧМО «Вільний простір» для подальшого оформлення та подання на конкурс від Британської ради.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).