Вирує ярмарок, жартує і сміється , де краще місце можна ще знайти?На Україні так завжди ведеться , і звичаї свої нам треба берегти!

Осінь-час ярмаркувати! І це є вже традиційним для нашого дошкільного закладу. Проект спільної діяльності родин вихованців та ЗДО “Сонечко” з відомою назвою “Родинне сонцеколо” продовжує всіх згуртовувати навколо спільної мети – ростимо розумне, успішне, здорове та молоде покоління, створюючи всі умови для щасливого дитинства.

Отже, готувалися всі завзято, бо наші діти варті найкращого й байдужих серед нашого колективу не було. Готувалися кілька днів. Звісно, все свіженьке було, домашнє, приготовлене з любов’ю. Такий захід є надзвичайно корисним, адже об’єднує колектив, спонукає до спільної творчої діяльності. Навіть, допомагає проявляти креативність, бо сьогоднішній покупець сучасний і тільки одними пампушками ніяк не обійтися.

Виробляли наші творчі батьки і міні- бургери, і суші, і желе, і солодкі букети, всілякі смаколики. Ну й традиційні кексики, пироги, вареники, козацьку кашу. А колись починалося з банальних овочів і фруктів.

Придбати продукцію за доступними цінами мали можливість усі охочі, а виручені кошти залишаються у фондах груп, що допоможе зміцнити їхню матеріальну базу. Взагалі, так приємно, що байдужих учасників у нашому проекті немає: всі працюють віддано й натхненно. Відчувався такий запал енергії та піднесений святковий настрій, що поряд з рідною українською піснею то з’являлась запальна полька, то краков’як намагалися відтворити .

Одним словом, весело було й дуже відрадно, що в наших діток такі прекрасні батьки. Миру й злагоди кожній родині! Нехай буде радість кожній дитині!

А наш проект – має успіх!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).