З нагоди Дня факультету електронних технологій та робототехніки при Черкаському державному технологічному університеті гімназійна команда з робототехніки «ZOLOWIZARDS» була запрошена для участі у форумі «Робототехніка в нашому житті».

Колектив учнів Золотоніської гімназії представив діючі моделі роботів та розповів про завдання, які ставить перед собою на наступний Lego-рік.

В роботі форуму взяли участь голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, начальник управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський, адміністрація ЧДТУ, підприємці. Також були запрошені відомі черкаські команди з робототехніки «Kiborgs.UA» та «Brains ON».

Всі три колективи (включно з нашим) – учасники Відкритого Європейського чемпіонату з робототехніки – 2018, тож було що згадати та поділитися планами на майбутнє.

В рамках форуму відбулося також :

– презентація кафедр факультету електронних технологій і робототехніки ЧДТУ;
– зустріч із роботодавцями;
– підписання Договору про співпрацю між ЧДТУ, Черкаським обласним об’єднанням організацій роботодавців та управлінням освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації;

На завершення заходу педколектив гімназії був нагороджений подякою за активне впровадження робототехніки в освітній процес.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).