Літо – це час канікул та відпусток, відпочинку та зарядження новими силами та емоціями. Питання вибору професії є дуже важливим й потребує вкладення значних зусиль та витрати часу. Тому про нього не потрібно забувати навіть на відпочинку.

10 липня 2018 року профконсультант Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Журавльова Надія відвідала дитячий оздоровчий комплекс «Придніпровський». Перш за все, молодь була ознайомлена з першочерговими умовами визначення професійної позиції, умовами правильного вибору професії та проінформовані про типи професій, а саме «Людина-техніка», «Людина-людина», «Людина-природа», «Людина-знакова система», «Людина-художній образ».

Розуміючи те, що молодь знаходиться на відпочинку, захід проходив у формі гри Брейн-ринг «Різноманітний світ професій». Змагання відбувалося між двома командами «Трактористи» та «Оптимісти». Учні мали можливість проявити свою кмітливість та обізнаність щодо видів професійної діяльності, сучасних професій у різноманітних творчих конкурсах. У підсумку з невеликим відривом перемогу отримала команда «Оптимістів».

По закінченню всі бажаючі мали можливість ознайомитися з інформаційними матеріалами, щодо вибору професії, папками з описам актуальних професій на ринку праці та взяти участь у фотосесії «Вибір професії- вибір себе».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).