Сьогодні міський голова Віталій Войцехівський зустрівся із сімома цьогорічними випускниками навчальних закладів міста. Мета зустрічі як завжди особлива: “Хотів підтримати дітей у пік вступної кампанії”, – пояснює міський голова. Смаколики та філіжаночка кави, невимушена розмова про плани на майбутнє тривала майже годину.

Віталій Олександрович повідомив випускників, які професії зараз затребувані у місті: це і юристи, і мікробіологи, і маркетологи, і перекладачі. “Місто живе, розвивається, ми працюємо із шістьома іноземними партнерами, діє вісімнадцять промислових підприємств, а тому Золотоноша потребує молодих кваліфікованих спеціалістів. Окрім того, з наступного року школярі матимуть змогу відвідувати усі підприємства та спілкуватися безпосередньо із керівниками заводів, аби обрати собі практичну спеціальність”, – додає міський очільник.

Насамкінець, усім запрошеним випускникам Віталій Войцехівський подарував смарт-годдиники: Дмитру Волченкову, Юлії Середі, Владиславу Придибайлу, Іллі Салогубу, Аліні Бойко, Роману Донченку та Ярославу Кравченку. Місцеві підприємці підготували неввеличкий сюприз – ноутбук для Владислава Придибайла, який восени постраждав у ДТП.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).