29 січня 2020 року на базі Черкаської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 проведено семінар-практикум для вчителів математики шкіл міста Золотоноші з теми «Математична освіта: навчання орієнтоване на досягнення успіху». Досвідом роботи з використання інтерактивних технологій, різних форм та методів інтегрованого навчання, STEM-технологій, поділилися вчителі математики шкіл м.Черкаси.

Учасників семінару привітали директор Черкаської ЗОШ №8 Саєнко Т.Б. та методист методичного кабінету м.Черкас Биков О.М. й ознайомили їх з планом роботи.

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики Ляшенко Т.Д., вчителі інформатики Лисогор В.С., Рохман Ю.М. ЗОШ №8  презентували використання панелі EdPro з програмним забезпеченням MozaBook та інтерактивні сервіси LearningApps, Kahoot, які вони активно використовують на уроках математики.

Вчитель математики Черкаської гімназії №31 Кириченко Л.М. поділилася досвідом використання інтерактивних динамічних середовищ GeoGebra та Mathlab для побудови графіків функцій та інтерактивних моделей.

Використання навчальних ресурсів і STEM-технологій для реалізації наскрізних змістових ліній, формування ключових компетентностей учнів на уроках математики та позаурочній діяльності наочно продемонстрували вчителі математики Морозюк Л.П. (Черкаська ЗОШ №22) та Сіденко Л.М., В`язівок А.М. (Черкаська ЗОШ №21).

Кузьменко Л.О., вчитель математики Черкаського гуманітарно-правового ліцею, поділилася досвідом тижневого курсу з олімпіадної математики та розвитку професійних навичок для вчителів математики KontoraPi.

Вчитель математики Черкаської ЗОШ №8 Богатирьова І.М. провела активний майстер-клас «Ілюзії в математиці».

Для учасників семінару був проведений квест «Math Chellenge», в якому об`єднані в команди вчителів змагалися в справності та ерудованості.

Семінар пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері, надихаючи вчителів на нові звершення та здобутки в роботі.

Учасники семінару з м.Золотоноша щиро вдячні методичному кабінету м.Черкаси в особі Косенкової І.А. та методисту з математики Бикову О.М. за сприяння в організації та проведенні семінару. Слова вдячності адміністрації та педагогічному колективу Черкаської школи №8 та вчителям математики гімназії №31, гуманітарно-правового ліцею, загальноосвітніх шкіл № 21 та №22 м. Черкаси.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).