Гумористичний десант учасників Золотоніської відкритої Ліги сміху позмагалися за проходження до телеверсії відомого щоу Ліга сміху. «Ліга Сміху» набула статусу одного з найпопулярних телевізійних гумористичних шоу в країні з перших ефірів на каналі «1+1». Дорослі та діти вступають в фанклуби кращих команд Чемпіонату, цітують жарти та з нетерпінням чекають на нові випуски програм. Новий сезон Ліги Сміху старту’ з щорічного Фестивалю. Місцем для проведення Фестивалю традиційно обране місто Одеса.

На фестивалі в Одесі взяли участь команди, які виступали у першому сезоні Відкритої Ліги сміху Золотоноша. Серед них “Дуракам закон не писан” (м. Ніжин), “Довідник стеля” (м. Черкаси), “Владимирский централ” (Чернігівщина), Sha (м. Київ), “Одуванчик” (м. Ужгород), “По-людськи” (смт. Чорнобай), “Кілька людей” (м. Тернопіль), “Х.Н.П” (м. Черкаси). Усі команди отримали овації від глядачів та схвальні відгуки редакторів, а команди з Ніжина та Чернігівщини стали учасниками ІІ туру змагань. Їх від проходження до телеверсії відділив лише один крок.

Новий сезон Золотоніської ліги стартує 10 квітня. На фестиваль запрошують команди, які хочуть позмагатися за призовий фонд у сумі 25000 гривень.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).