Під час щоденних рейдів інспектори відділу Муніципального інспектування на території міста виявляють від кількох до десяти вогнищ. Вони затягують їдким димом міські квартали. Найбільш часто, що чують спеціалісти – байки: ”Я вперше”, ”Пробачте, я більше не буду”, ”А ви подивіться он туди…”

Тим часом найбільш обурливий факт – порушниками стають ті, хто найбільше відстоює дотримання законності на просторах соціальних мережах.

До прикладу, учора, під час відпрацювання міських вулиць на мікрорайоні ”Струнківка” в поле зору ”муніципалів” потрапило два багаття. Їх розпалив один із активних борців за справедливість. Після короткої емоційної промови порушника, який навідріз відмовився надавати відомості стосовно себе, інспектори зібрали достатню кількість доказів його вини. А його особа буде встановлена в інший, законом визначений спосіб. І в той же час та будуть складені відповідні адміністративні матеріали. Адже принцип невідворотності передбачає неминучість настання адміністративної відповідальності для особи, яка вчинила адміністративний проступок.

Відповідальність починається з нас самих, а будь-які дії мають свій наслідок.

  

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).