Невтомні трудівниці ПП «Базис Плюс» щодня прикрашають нашу громаду, аби робити її ще більш привабливою частинкою України: проводять постійні роботи з озеленення, висаджують кущі та квіти, створюючи неймовірні квіткові інсталяції.  Втім, ця робота цінується не усіма. Дехто із золотонісців взявся «допомогти» квітникаркам і вирішив «докласти рук» до благоустрою міста, зокрема облаштування міських клумб.

На щотижневій нараді комунальників очільниця ПП «Базис Плюс» Олена Козлова повідомила про крадіжку квітів на нещодавно висаджених квіткових композиціях. З її слів, невідомі мешканці міста «позичили» близько 80 саджанців петуній.

«Квіти відновлюємо та поступово досаджуємо, але, на жаль, такі «помічники» у нашій громаді залишаються. Можливо, вони вирішили, що вдома ці квіти краще приживуться, аніж на клумбах міста», – додає посадовиця.

Звертаємося до всіх небайдужих мешканців міста – не залишайтеся осторонь, надавайте інформацію у відповідні служби про осіб, котрі чинять подібні злочини.

Благоустрій нашого міста залежить від нас! Якщо ми прагнемо до кращого майбутнього, то давайте разом слідкувати за порядком та цінувати працю інших!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).