Традиція, започаткована торік, продовжилась, тож у Золотоноші знову відбувся захід, мета якого  – привернути увагу жителів громади до свого здоров’я та до доказових методів профілактики.  Організатори – Центр первинної медико-санітарної допомоги та Виконавчий комітет Золотоніської міської ради. До їхньої ідеї долучилось чимало креативних людей, котрі буквально заполонили центр міста своїми локаціями.

Із точки зору безпосередньо медичної частини, цього дня тут працювали ряд наметів, де лікарі міряли охочим тиск, рівень цукру в крові та обвід живота. Також перевіряли функцію зовнішнього дихання, зір, очний тиск, підбирали окуляри для читання. Новинками цьогорічного ярмарку були роздаткові матеріали, які надавалися кожному гостю ярмарку. А ще – діяв  намет, де ми відкритим небом проводився УЗ-скринінг на аневризму черевної аорти (для чоловіків 65+).

Організацію здорового харчування та майстер-класів для дітей із кулінарії та гончарства узяв на себе завзятий колектив Центру надання соціальних послуг. Тему молоді продовжили і волонтери табору “Максимум”, презентувавши чудові локації, адже Ярмарок здоров’я – це ще й в першу чергу родинне свято.

Працював тут і так званий вакцинобус, до можна було зробити щеплення. Цим займалися фахівці Золотоніський та Черкаський центри контролю та профілактики хвороб. А от Добрровільна пожежна команда із Благодатного у свою чергу провела майстер-клас із першої медичної допомоги.

Якісний музичний супровід – за колективом Міського будинку культури, організація логістики та транспорту впала на плечі Управління житлово-комунального гоподарства.

Зібрані ж кошти будуть передані на потреби Тероборони. Точну суму повідомлять згодом.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).