30 червня – 4 липня у Золотоноші пройшов молодіжний обмін у межах програми ВідНова.ua. 30 молодих людей з усієї країни разом працювали над облаштуванням додаткового громадського простору при Золотоніському молодіжному центрі. Це були насичені 5 днів. Культурно-освітня програма дозволила познайомитися з містом та його жителями, координатори – учасниці ммго “Центр розвитку молоді” Татіана Нижник та Валерія Корженевська – підготували та провели корисні тренінги з медіаграмотності та тимбілдингу, квести, знайомство з підприємством “Фес Укр” та редакцією “Златокрай”. Учасники відвідали Канів, а також перлину нашої громади – козацьке село Кропивну.

“Дякуємо всім, хто допомагав: Золотоніська міська рада, місцеві підприємства “Златодар” та “Роял Фрут”, окрема подяка старості с. Кропивна” – висловлюють слова вдячності представники КНУ “Золотоніський молодіжний центр”.

Програма залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA» впроваджується Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з громадською організацією «Молодіжний центр Волині» у межах проєктів UNDP в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).