Уже з 1-го квітня десантники і снайпери, що несуть службу у зоні проведення операції Об’єднаних сил, отримуватимуть зарплату на рівні 24 тисяч гривень. Про це повідомив Президент Петро Порошенко від час засідання Ради регіонального розвитку Полтавської області напередодні.

“Ми підвищуємо грошове забезпечення наших солдатів і офіцерів. Це також є нашим пріоритетом. Сьогодні лише доплата на передовій складає 12 тис. грн, а з 1 квітня снайпери, десантники, військові гірсько-штурмових бригад отримають по 24 тис. грн., якщо вони на передовій”, – повідомив Головний верховнокомандувач ЗСУ.

За його словами, на сьогодні гроші – це далеко не головний пріоритет, “бо сьогодні бути військовим – це знову престижно”.

“Як Президент і Верховний Головнокомандувач доповідаю вам – сила нашого війська зростає щодня. Щотижня ми закуповуємо нову зброю. Нам допомагають партнери. На армію запрацювали оборонні підприємства. Я особисто буваю на передачі озброєння і техніки у війська. Це вже не відремонтована, а модернізована техніка, а часом абсолютно нова і сучасна зброя. Ми підвищуємо грошове забезпечення нашого солдата й офіцера”, – резюмував Порошенко.

“За рішенням Президента України Петра Порошенка щойно підписав наказ щодо підвищення доплат до грошового забезпечення військовослужбовцям ЗС України, які знаходяться у районі ООС. Виплати будуть відбуватися з першого квітня 2019 року”, – повідомив Полторак.

Він також поточнив, наскільки зростуть виплати для армійців ЗСУ.

  • Армійці, що знаходяться на першій лінії зіткнення, отримають додатково 2000 гривень(загальна сума складатиме 12 тис. грн);
  • Армійці, що знаходяться на другій лінії зіткнення, отримають додатково 1000 гривень(загальна сума складатиме 5,5 тис. грн);
  • Військові ВМС України, що виконують бойові завдання та знаходяться в акваторії Азовського моря отримають доплату в 5500 гривень; під час виходу на бойові чергування – 12 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).