За ініціативи Президента України Володимира Зеленського з метою популяризації видів спорту, розвитку рухової активності та формування здорового способу життя серед учнів загальноосвітніх шкіл проводяться змагання “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” під гаслом “РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО”.

Як повідомляє видання Золотоноша.City, усі дванадцять загальноосвітніх шкіл Золотоніської громади активно долучилися до проєкту. Кожен заклад зареєструвався до участі в змаганнях з волейболу (хлопці і дівчата), баскетболу (хлопці і дівчата), спортивного орієнтування, черліденгу та футзалу. В оформлених відповідно до положення приміщеннях закладів освіти громади відбулися шкільні етапи і більшість команд готується до змагань на рівні Золотоніської громади.

Участь на рівні громади з волейболу (хлопці) братимуть юні спортсмени гімназії імені С.Д. Скляренка, спеціалізовані школи 1 та 2, загальноосвітні школи 3 та 6, Благодатнівська та Кропивнянська зош, Крупський НВК та Золотоніська санаторна школа.

Змагання з волейболу (дівчата) продовжать команди гімназії імені С.Д. Скляренка, спеціалізованої школи 1, Благодатнівської та Кропивнянської ЗОШ, Коробівського та Крупського НВК та Золотоніської санаторної школи.

На рівні громади з баскетболу (хлопці) виявили бажання змагатися команди гімназії імені С.Д. Скляренка, спеціалізованої школи №1, зош №5, Кропивнянської зош, Коробівського НВК та Золотоніської санаторної школи.

З футзалу продовжать виборювати право участі на рівні громади команди гімназії імені С.Д. Скляренка, шкіл 1 та 2, зош 3, Кропивнянської зош та Крупського НВК.

Свою майстерність з черліденгу продемонструють команди гімназії імені С.Д. Скляренка, спеціалізованої школи 2, Благодатнівської зош та Золотоніської санаторної школи. У районних змаганнях зі спортивного орієнтування громаду представить гімназія імені С. Д. Скляренка.
Право змагатися від шкіл громади на районному рівні з баскетболу (дівчата) виборола гімназії ім. С.Д. Скляренка.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).