22 січня відбувся благодійний концерт, присвячений Дню Соборності України. Як повідомляє видання Золотоноша.City, у Торговому центрі створили імпровізовану сцену, де місцева молодь продемонструвала свої мистецькі таланти, об’єднавши зусилля для підтримки благодійного проєкту #ЗолоХухи. Виступали талановиті молоді артисти з Музичної школи мистецтв, студії Play Today та молодіжного центру “АртПростір”. Лунала чудова музика, виконана на фортепіано та гітарі, заповнюючи простір магазину витонченою гармонією. За “донат” можна було отримати шарж від художника Сергія Лободи.

Головною метою цього благодійного заходу було залучення коштів для підтримки ініціативи #ЗолоХухи, яка активно розвивається в Золотоніській міській бібліотеці. У бібліотеці місцеві волонтери, яких згуртувала директорка закладу Людмила Безкровна, виготовляють маскувальний камуфляж для військових, що захищають мир та безпеку нашої країни. Гості концерту та мешканці міста не лише насолоджувалися музичним виступом талановитої молоді, а й мали змогу взяти участь у благодійному зборі коштів. За годинний захід було зібрано вражаючу суму – 5 тисяч гривень!

Така активна участь молоді в благодійних заходах свідчить про великий потенціал громадської активності в Золотоноші. Кожен, хто взяв участь у цьому концерті, став частиною важливої події, яка підкреслює єдність громади та готовність допомагати тим, хто цього потребує.

Хай ця подія буде поштовхом для подібних ініціатив та долучення до справи підтримки важливих проєктів, спрямованих на допомогу українським військовим та укріплення єдності нації!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).