Не встигли ми провести зиму, як вже розпочалися активні роботи з підготовки житлово-комунального сектору до проходження нового осінньо-зимового періоду 2021-2022 років. Наразі покрівельниками управляючих компаній розпочали роботи по ремонту дахів багатоквартирних будинків та систем водовідведення з дахів. Як повідом директор ПрАТ “Янтарь” Володимир ГОНЧАР працівниками його підприємства завершені роботи на дахах будинків Шевченка, 115 та Соборна, 22. Наступними будуть будинок Незалежності, 45.- Окрім покрівельних робіт малярами підприємства проводяться роботи по фарбуванню під’їздів будинків, які обслуговує наше підприємство, – додав Володимир Олександрович.

Заслухавши доповідь директора КП “Міський водоканал” Сергія КУЗНЄЦОВА та ПП “Базис Плюс” Олени КОЗЛОВОЇ про виконаний об’ємів робіт з вивезення сміття від контейнерних майданчиків та наведення благоустрою на вулицях та кладовищах громади, начальник управління ЖКГ Артем ХАРІН доручив відділу муніципального інспектування здійснити перевірку міських вулиць на предмет дотримання громадянами та підприємцями Правил благоустрою, першочергово приділити увагу вулицям та проїздам, які ведуть до міських кладовищ. Ми маємо підготуватися до Великодніх свят та поминальних днів як найшвидше, – зазначив Артем Вікторович.

Не лише підготовка до Великодніх свят має бути пріоритетним завданням для комунальників. Ми маємо не лише готуватися до свят а й як найшвидше та в повному обсязі здійснити прибирання прибордюрної частини вулиць від піску та гравію, пришвидшити роботи із ремонту міських автошляхів, запустити в роботу автомобіль УЯР тощо, – зазначив головуючий на нараді перший заступник міського голови Олег МАСЛО.

Також комунальники обговорили плани на наступний тиждень. Керівниця приватного підприємства, яке опікується не лише прибиранням міста, а й його озелененням повідомила про те, що фахівці її підприємства вже розпочали висадку квітів у відкритий ґрунт а з наступного тижня, при сприятливих погодних умовах планують встановлення квіткової композиції поблизу танку, яку минулого року облюбувало багато містян та гостей.

Директор ТОВ “380” Владислав ВОСКОЛОВИЧ повідомив присутнім про те, що енергетики його підприємства після завершення планових робіт у селі Благодатне розпочнуть ремонт ліхтарів у Меморіальному парку та біля фонтанів, завершення цих робіт планується до 8 травня .

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).