Навесні у Золотоноші оголилася проблема покинутих будинків у приватному секторі. Господарі належним чином не утримують домоволодіння, що дісталися їм у спадок. Зокрема, наразі господарським службам відомі два випадки, коли у нежилих помешканнях трапилися пориви системи опалення.

Як повідомили мешканці вулиці Партизанська, у сусідському будинку з-під вхідних дверей витікала вода. На місце виїхала бригада АВР «Міськводоканалу», оскільки з власниками домоволодіння укладений договір на водопостачання. Та, як з’ясувалося, господарі проживають у Черкасах, до будинку не навідувалися, через морози систему опалення порвало, і вода витекла в кімнати. Подібний випадок стався і в приватному секторі на вулиці Шевченка.

Працівники ПП «Базис плюс» продовжують прибирати дорожній бруд вперемішку з гранвідсівом попід бордюрами проїжджої частини міста. Після ручної жіночої праці здерті і зметені купки підбирає «Авант». Ці роботи тривають на вулиці Шевченка.

З архіву "Златокраю", 2020 рік.З архіву “Златокраю”, 2020 рік.

Квітникарки дільниці озеленення почали висаджувати розсаду на клумби. Стартували від пагорбу біля пам’ятного знаку «Танк», далі – центральна алея, схил біля неї, а з наступного тижня – квітники на Садовому проїзді.

З архіву "Златокраю", 2020 рік.З архіву “Златокраю”, 2020 рік.

За словами Олени Козлової, за сприятливих погодних умов до Великодніх свят мають намір встановити улюблений містянами та гостями гігантський букет.

Уже почали роботи з розморожування фонтанів. Тож, до травня водограї запрацюють.На центральній площі з’явиться великодній кошик з писанками.

З архіву "Златокраю", 2019 рік.З архіву “Златокраю”, 2019 рік.

Триває грейдерування грунтових доріг у селах громади. Як розповів староста Благодатного Дмитро Шевченко, уже облаштували сучасне освітлення біля сільського стадіону та церкви. На сміттєзвалищі, окрім бульдозера, працюють чоловіки-активісти, котрі вже вправилися з посівною кампанією. Вони вирубують чагарі. Завдяки співпраці з керівником місцевого підприємства Анатолієм Марченком перебили на тирсу випиляне гілля на новому кладовищі та біля школи.

Дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» продовжують поточний ремонт покриття центральної вулиці міста. Готуються до ремонту моста у Деньгах.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).