З початком нового навчального року розпочинається робота в методичних об’єднаннях вчителів предметників. Першим, згідно плану роботи Золотоніської гімназії, проходить Олімпійський тиждень, який включає в себе і єдині уроки, виховні години, квести, конкурси, зустрічі з відомими спортсменами, ігри.  А заключний етап – малі олімпійські ігри.

Це щорічне свято до Всеукраїнського Дня фізичної культури і спорту відзначається повсюди. Виховна служба спільно із вчителями фізичної культури розробили власну програму, яка відбувалася на свіжому подвір’ї території гімназії. Захід відкрито маршем юних спортсменів, урочистою лінійкою, запаленням Олімпійського вогню та внесенням Олімпійського прапору. Оплески зірвали вітання юної акробатки – учениці 1-в класу Кучман Вероніки та хореографічної  студії «Успіх» (керівник Богдана Сліпощон). Родзинкою свята стало змагання на найдовше виконання  спортивних вправ між командами адміністрації гімназії та одинадцятикласниками.

Завершилось свято змаганнями серед паралелей класів по футболу, волейболу, стрітболу, настільного тенісу, вмінні стріляти та грати в шахи та шашки в шаховому клубі «Гамбіт». Молодші школярі перейнялися «Веселими стартами». Слід відзначити небайдужість батьків, які активно вболівали за своїх дітей. Гамірливо та весело пройшло завершення Олімпійського тижня. Спортивна завзятість та щира допомога один одному роблять нас кращими!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).