Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління  ДПС у Черкаській області Микола Кислинський розповів про результати роботи за перший квартал 2020 року з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів.

Так, за січень – березень 2020 року за результатами проведених перевірок щодо повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб донараховано 2,3 млн. грн. ПДФО. Також, фахівці служби беруть участь у робочих групах з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади.

Також, Микола Кислинський зазначив, що в результаті заслуховування працедавців на засіданнях комісій і робочих груп, створених при органах виконавчої влади (за участі ГУ ДПС) у першому кварталі 2020 року підвищили рівень заробітної плати 329 роботодавців – юридичних осіб та 204 фізичних осіб – підприємців, які до цього виплачували заробітну плату нижче законодавчо встановленого мінімального рівня.

Микола Кислинський відмітив, що за результатами роботи по легалізації зайнятості населення у січні – березні 2020 року додатково працевлаштовано 2097 найманих осіб, легалізовано майже 10,1 млн. грн. доходів, до бюджету надійшло 1,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Нагадуємо роботодавцям, що згідно чинного законодавства працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення ДПС про прийняття працівника на роботу в установленому порядку.