Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що відповідно до виконання вимог пп.12.3.3 п. 12.3 ст.12 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) в «Електронному кабінеті» органи місцевого самоврядування (територіальні громади) мають змогу отримувати  в електронному вигляді звітність про суми нарахованих та сплачених податків та/або зборів, суми податкового боргу та надмірно сплачених до місцевих бюджетів податків та/або зборів на відповідних територіях – щомісячно, не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним.

Крім того, органи місцевого самоврядування мають змогу отримати звітність в розрізі платників податків – юридичних осіб протягом 20 днів після направлення через «Електронний кабінет» запиту за формою J1604001. 

Покрокові рекомендації

щодо отримання місцевими фінансовими органами звітності в розрізі джерел доходів та звітності в розрізі платників податків – юридичних осіб про суми нарахованих та сплачених податків та/або зборів, суми податкового боргу та надмірно сплачених до місцевих бюджетів податків та/або зборів на відповідних територіях.

1 КРОК Ввійти до приватної частини електронного кабінету посадовій або уповноваженій особі місцевого фінансового органу за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua , після чого буде доступно дві вкладки:

  • Звітність в розрізі джерел доходів;
  • Звітність в розрізі платників податків – юридичних осіб.

2 КРОК Отримувати звітність у розрізі джерел доходів щомісяця, не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним у вкладці «Звітність в розрізі джерел доходів» про суми нарахованих та сплачених податків та/або зборів, суми податкового боргу та надмірно сплачених до місцевих бюджетів податків та/або зборів на відповідних територіях станом на 1 число наростаючим підсумком спочатку року.

3 КРОК Надати запит про отримання звітності в розрізі платників податків – юридичних осіб  які сплачують податки на відповідних територіях за формою J1604001 та отримати квитанцію за формою 2. Дата квитанції за формою 2 є дата прийняття запиту територіальними органами ДПС до розгляду.

4 КРОК Отримати звітність в розрізі платників податків – юридичних осіб, яка буде доступна протягом 20 робочих днів з дати прийняття запиту місцевого фінансового органу у вкладці «Звітність в розрізі платників податків – юридичних осіб» про суми нарахованих та сплачених податків та/або зборів, суми податкового боргу та надмірно сплачених до місцевих бюджетів податків та/або зборів на відповідних територіях станом на 1 число наростаючим підсумком спочатку року.