ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 29.01.2019 № 21
м. Золотоноша

Про встановлення розміру тарифу на перевезення пасажирів автобусами міського сполучення

Розглянувши лист ПрАТ „Золотоніське АТП-17112” (09.01.2019 № 28) та з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів на пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування, відповідно до Закону України „Про автомобільний транспорт”, Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Мінтрансзв’язку від 17.11.2009 № 1175 (зі змінами), керуючись п. 2 „а” ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,-

виконком міської ради вирішив:

  1. Встановити ПрАТ „Золотоніське АТП-17112” (далі – підприємство) тариф на перевезення пасажирів автобусами міського сполучення у розмірі 7 (сім) грн. за одну поїздку одного пасажира.
  2. Управлінню економіки (Остроглазова В.В.) опублікувати рішення в місцевій газеті „Златокрай”.
  3. При наявності проїзного квитка, виданого підприємством, школярам 1-4 класів здійснювати безкоштовний проїзд по дорозі до школи та додому на усіх міських автобусних маршрутах загального користування.
  4. Керівництву підприємства забезпечити оголошення в автобусах міського сполучення про запровадження нового розміру тарифу.
  5. Рішення вступає в дію з 15.02.2019.
  6. Вважати таким, що втратило чинність рішенням виконавчого комітету Золотоніської міської ради від 27.12.2016 № 429 „Про встановлення розміру тарифу на перевезення пасажирів автобусами міського сполучення” з дня вступу даного рішення.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Масла О.М. та управління економіки (Остроглазова В.В.).

Міський голова                                                                    В.О. Войцехівський

 Про встановлення розміру тарифу на перевезення пасажирів автобусами міського сполучення