Як повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська платниками податків Черкащини за січень-листопад 2020 року до бюджетів усіх рівнів Черкаської області надійшло 12,9 млрд грн податків, зборів та платежів. Це на 1,1 млрд грн, або на 10 відсотків більше, ніж за відповідний період 2019 року.

Збір до Державного бюджету України становить 5,9 млрд грн, що на 15 відсотків, або на 741 млн грн більше порівняно з показником минулого року, у тому числі ПДВ надійшло 3 млрд грн,  податку на прибуток – 733 млн гривень.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали 7 млрд гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження більші на 6 відсотків, або на 376 млн гривень. Зокрема, до місцевих бюджетів надійшло 4,3 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, 1,1 млрд грн єдиного податку,   823 млн грн земельного податку, орендної плати за землю та 436 млн грн акцизного податку.

Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 5 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником одинадцяти місяців минулого року перераховано на 258 млн грн більше.

Тетяна Харьковська висловила подяку усім платникам податків Черкащини, які у складних для функціонування бізнесу умовах сумлінно виконують свої обов’язки.