Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  • Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
  •  Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Зарядний пристрій (ДК 021:2015:31680000-6: Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання)
  • Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-29-008658-a
  •  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Місце поставки товару – 19702, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8.

Товар (а також його складові) повинен бути новим, без технічних пошкоджень, технічно справним, що раніше не використовувався і готовим до експлуатації (надати у складі тендерної пропозиції гарантійний лист).

Технічні, якісні характеристики Товару за предметом закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим нормативним актам чинного законодавства (державним стандартам), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля, охорони праці, екології та пожежної безпеки (надати у складі тендерної пропозиції гарантійний лист).

Учасник повинен гарантувати якість товару, який постачає, протягом гарантійного терміну згідно нормативно-технічної документації. Гарантійний термін товару має становити не менш ніж 12 місяця з моменту продажу.  З цією метою учасник у складі своєї пропозиції повинен надати відповідний лист-гарантію, в якому має бути вказаний гарантійний термін обслуговування товару, що пропонується учасником.

Постачальник повинен буде здійснити за власний рахунок транспортування запропонованого товару за адресою замовника. Постачання товару здійснюється до 26.03.2024 року (надати у складі пропозиції гарантійний лист)

Учасник повинен подати у складі своєї пропозиції чинний документ про якість (сертифікат відповідності або сертифікат/паспорт якості від виробника, або декларація про відповідність, або висновок державної санітарно-епідеміологічної служби на товар, або інший документ передбачений законодавством) на запропоновану продукцію або обґрунтування його відсутності (не підлягає обов’язковій сертифікації тощо).

Учасник надає гарантійний лист про те, якщо у разі поставки Товару неналежної якості, або виявленні недоліків поставленого Товару, Учасник зобов’язується за свій рахунок усунути недоліки або замінити Товар неналежної якості впродовж 10 днів. Видатки на доставку, пов’язані з усуванням недоліків або заміною неякісного Товару несе Постачальник.

Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією  документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками (або бути  кращим ( надати порівняльну таблицю у разі пропозиції еквіваленту)).

Учасник повинен надати у складі пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність пропозиції даному додатку.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності і посилання на конкретну торгову марку (виробника тощо) закупівлі даного виду товару: замовник здійснює закупівлю даного виду товару оскільки такий товар за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника для передачі товару кінцевому споживачу (запитувачу). Товар необхідний для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил України на їх запит з подальшою передачею товару на облік запитувача. Тому, для дотримання принципів Закону, а саме: максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю даного товару.

У разі якщо Товар (Обладнання) не відповідає технічним вимогам Замовника, Пропозиція відхиляється.

Всі документи, надані Учасником, повинні бути діючими на момент подання та оцінки пропозицій.

 

Опис предмета закупівлі

Назва обладнання Технічні характеристики Кількість (шт.)
Зарядний пристрій ISDT K2 Air AC/DC 500Wх2 20А Dual Channel Smart Charger, (або еквівалент) Робочі параметри:

Напруга живлення: 100-240B (АС)/10-30В (DC)

Вихідна напруга живлення: 1-30В

Максимальний вихідний струм: 35А

Максимальна потужність заряду: АС 200Вт/DC 500Вт (х2)

Максимальна потужність розряду: 15Вт (х2)

Діапазон струму заряду: 0.1-20А (х2)

Діапазон струму розряду: 0.2-1.5А (х2)

Кількість Ni-MH/NiCd елементів: 1-16S

Кількість Li-ion/Poly/LiHV/LiFe елементів: 1-6S

Кількість Pb елементів: 1-12S

USB-порт: Type-C (5B/2A)

Дисплей: 2.8-дюйми IPS екран

Розміри: 135х135х64 мм

Вага: 720 г

 

Вбудований блок живлення 200 Вт

Підтримка технології „BattGO” i „BattAir”

Керування зарядним пристроєм за допомогою смартфона (ISD Link)

 

Комплектація

– зарядна пристрій – 1 шт.

– мережений кабель – 1 шт.

– інструкція з експлуатації – 1 шт.

5
  •  Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до потреби військових формувань та рішення сесії Золотоніської міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2023 № 38-15/VIІІ „Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2024 рік” від 25.01.2024 № 40-9/VIII.
  •  Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну Товару, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі.

  • Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.