Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та/або очікуваної вартості предмета закупівлі

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Назва предмета закупівлі Обґрунтування розміру бюджетного призначення Стіл реабілітаційний для терапії широкий з електричним регулюванням (в комплекті видвижне шасі для легкого переміщення столу)

Код за ДК 021:2015:33150000-6 – Апаратура для радіо-терапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії

143 491,00    грн.    розмір    бюджетного    призначення,    визначений відповідно до фактичної потреби на 2024 р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі Обсяги визначено відповідно до потреби. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі Визначається з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Уповноваженого органу від 18.02.2020 № 275 та обрахована відповідно до середньо ринкового рівня цін.