Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  • Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
  • Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Інтерактивна панель (ДК 021:2015:32320000-2: Телевізійне й аудіовізуальне обладнання).
  • Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-28-010746-a
  • Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Місце поставки товару – 19702, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8.

Товар (а також його складові) повинен бути новим, без технічних пошкоджень, технічно справним, що раніше не використовувався і готовим до експлуатації (надати у складі тендерної пропозиції гарантійний лист).

Товар повинен бути 2022 – 2023 року випуску (надати у складі тендерної пропозиції гарантійний лист про рік випуску товару).

Технічні, якісні характеристики Товару за предметом закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим нормативним актам чинного законодавства (державним стандартам), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля, охорони праці, екології та пожежної безпеки (надати у складі тендерної пропозиції гарантійний лист).

Учасник повинен гарантувати якість товару, який постачає, протягом гарантійного терміну згідно нормативно-технічної документації. Гарантійний термін товару має становити не менш ніж 12 місяця з моменту продажу.  З цією метою учасник у складі своєї пропозиції повинен надати відповідний лист-гарантію, в якому має бути вказаний гарантійний термін обслуговування товару, що пропонується учасником.

Постачальник повинен буде здійснити за власний рахунок транспортування запропонованого товару за адресою замовника. Постачання товару здійснюється до 20.12.2023 року (надати у складі пропозиції гарантійний лист)

Учасник повинен подати у складі своєї пропозиції чинний документ про якість (сертифікат відповідності або сертифікат/паспорт якості від виробника, або декларація про відповідність, або висновок державної санітарно-епідеміологічної служби на товар, або інший документ передбачений законодавством) на запропоновану продукцію або обґрунтування його відсутності (не підлягає обов’язковій сертифікації тощо).

Учасник повинен також подати у складі своєї пропозиції Сертифікат якості ISO 9001, чинний на момент розкриття пропозиції.

Якщо учасник не є виробником товару, то для підтвердження легального походження запропонованої інтерактивної панелі, у складі тендерної пропозиції повинен надати лист-авторизацію від виробника та/або офіційного дистриб’ютора (представника); наданий учаснику лист повинен включати в себе: назву учасника, номер оголошення, що оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу, назву предмета закупівлі відповідно до оголошення про проведення даних відкритих торгів та точну назву інтерактивної панелі, яку пропонує учасник у своїй пропозиції;

Учасник надає гарантійний лист про те, якщо у разі поставки Товару неналежної якості, або виявленні недоліків поставленого Товару, Учасник зобов’язується за свій рахунок усунути недоліки або замінити Товар неналежної якості впродовж 10 днів. Видатки на доставку, пов’язані з усуванням недоліків або заміною неякісного Товару несе Постачальник.

Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією  документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками (або бути  кращим ( надати порівняльну таблицю у разі пропозиції еквіваленту)).

Учасник повинен надати у складі пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність пропозиції даному додатку.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності і посилання на конкретну торгову марку (виробника тощо) закупівлі даного виду товару: замовник здійснює закупівлю даного виду товару оскільки такий товар за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника для передачі товару кінцевому споживачу (запитувачу). Товар необхідний для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил України на їх запит з подальшою передачею товару на облік запитувача. Тому, для дотримання принципів Закону, а саме: максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю даного товару.

У разі якщо Товар (Обладнання) не відповідає технічним вимогам Замовника, Пропозиція відхиляється.

Всі документи, надані Учасником, повинні бути діючими на момент подання та оцінки пропозицій.

Опис предмета закупівлі

№ п/п Назва обладнання Технічні характеристики Кількість, штука
1.  Інтерактивна панель INTBOARD GT75 (Android 11) (або еквівалент) Діагональ75”

Ефективна область відображення не менше 1650.24 мм (W) x 928,26 мм (H)

Співвідношення сторін 16:9

Яскравість 450cd/м2

Контрастність 4000:1

Роздільна здатність 3840*2160

Кут огляду 178°

Процесор A55*4 (1.9 ГГц)

Ефективна площа торкання не менше 1650,24 мм x 928,26 мм

Поверхня екрана Загартоване скло

Підтримка форматів відео: MPEG1, MPEG2, MPEG4, H264, RM, RMVB, MOV, MJPEG, VC1, Divx, FLV

Аудіо: WMA, MP3, M4A, AAC

Графіка: JPG, BMP, PNG

Швидкість курсору до 300 точок на секунду

Технологія Інфрачервона

Мультитач 20 торкань

Потужність динаміків 2 х 15 Вт

Операційна система Android 11

Вага нетто, кг не менше 51

Вага в пакуванні, кг не менше 63

Входи/входи

Вхід HDMI 2.0 – 3 шт., USB 2.0 – 1 шт., USB 3.0 – 1 шт., USB для тачскріна, RS232 – 1шт., вхід мікрофона, вихід SPDIF, вхід AV, вихід AV OUT, вхід для навушників, вхід VGA, аудіо вхід.

Комплект поставки

Панель, пульт ДК, кабель живлення 1,5 м, гарантійний талон, інструкція користувача, настінне кріплення, ПЗ Intboard Easy Start.

1
  • Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до потреби військових формувань та рішення сесії Золотоніської міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 № 25-61/VIІІ „Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2023 рік” від 08.11.2023 № 36-5/VIII.
  • Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну товару, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі та цінових пропозицій постачальників.

  • Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.