Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  • Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
  • Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Двигун для човна (ДК 021:2015: 34310000-3 – Двигуни та їх частини).
  • Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-30-003880-a
  • Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Місце поставки товару – 19702, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8.

Товар має бути якісним, новим та таким, який не має зовнішніх та внутрішніх пошкоджень та поставлятися в новій упаковці, на якій зазначаються маркування відповідно до стандартів виробника, яке надає змогу ідентифікувати Товар, його походження, дату виробництва. Упаковка предметів закупівлі повинна забезпечувати захист від зовнішнього впливу та при транспортуванні. У разі поставки Товару неналежної якості, Замовник має право відмовитися від прийняття і оплати такого Товару. Всі витрати, пов’язані із заміною Товару неналежної якості (транспортні витрати та інше) несе Учасник.

Учасник повинен гарантувати якість товару, який постачає, протягом гарантійного терміну згідно нормативно-технічної документації. Гарантійний термін товару має становити не менш ніж 60 місяців з моменту продажу.  З цією метою учасник у складі своєї пропозиції повинен надати відповідний лист-гарантію, в якому має бути вказаний гарантійний термін обслуговування товару, що пропонується учасником.

Поставка здійснюється за рахунок учасника-переможця процедури закупівлі безпосередньо за адресою Замовника. Строк поставки товару до 25.12.2023 року. Для підтвердження Учасник надає гарантійний лист довільної форми, у якому зобов’язується надати якісний товар вчасно, в повному обсязі за адресою замовника.

Учасник повинен подати у складі своєї пропозиції документ про якість (сертифікат відповідності або сертифікат/паспорт якості від виробника, або декларація про відповідність, або висновок державної санітарно-епідеміологічної служби на товар, або інший документ передбачений законодавством) на запропоновану продукцію або обґрунтування його відсутності (не підлягає обов’язковій сертифікації тощо).

Учасник надає гарантійний лист про те, якщо у разі поставки Товару неналежної якості, або виявленні недоліків поставленого Товару, Учасник зобов’язується за свій рахунок усунути недоліки або замінити Товар неналежної якості впродовж 10 днів. Видатки на доставку, пов’язані з усуванням недоліків або заміною неякісного Товару несе Постачальник.

Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією  документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками (або бути  кращим ( надати порівняльну таблицю у разі пропозиції еквіваленту)).

Учасник повинен надати у складі пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність пропозиції даному додатку.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару – замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника.

У разі якщо Товар (Обладнання) не відповідає технічним вимогам Замовника, Пропозиція відхиляється.

Всі документи, надані Учасником, повинні бути діючими на момент подання та оцінки пропозицій.

Опис предмета закупівлі

№ п/п Назва обладнання Технічні характеристики Кількість, шт.
1. Двигун для човна Mercury F 150 L EFI  (або еквівалент Тип двигуна : 4-х тактний

Потужність к.с. (кВт) : 150 (112)

Вага (кг) : 206

Висота транця (мм): 508 (L)

Система управління :Дистанційна, механічна

Система старту :Електричний

Об’єм циліндрів (cм ):3000

Тип паливної системи :інжектор

Рекомендоване паливо: Не етилований бензин А95

Діаметр і хід поршня (мм / мм) : 102×92

Кількість циліндрів : 4 в ряд

Система газорозподілу : SOHC

Привід ГРМ : Ремінь

Робочий діапазон оборотів : 5000 – 5800

Система запалювання :Разрядно – місткість

Система охолодження: Водяне охолодження з термостатом

Генератор (А) : 12V60A (756W)

Кріплення мотора : Болти для кріплення

Система підйому дейдвуда : Гідравлічна

Передаточне число : 1,92:1

Передачі : передня – нейтраль – назад

Вихлоп : Через ступицю гвинта

Захист трансмісії : Гумовий демпфер

Обертання гвинта: праве

Гарантія (міс) : 60

1

Комплектація:

  • Двигун для човна;
  • інструкція з експлуатації. 

 

  • Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до потреби військових формувань та рішення сесії Золотоніської міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 № 25-61/VIІІ „Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2023 рік” від 08.11.2023 № 36-5/VIII.
  • Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну товару, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі та цінових пропозицій постачальників.

  • Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.