Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. 
  1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Дріт колючий (ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту).
  1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-14-016779-a  
  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Увесь запропонований товар повинен бути новим (не бути таким, що вживався чи експлуатувався), у стандартному заводському виконанні, належної якості та мати відповідне пакування, яке забезпечує цілісність товару та збереження його під час транспортування.

Транспортні витрати, вантажно-розвантажувальні послуги здійснюються за рахунок Постачальника. Товар повинен бути доставлений безпосередньо за адресою Замовника про що надається гарантійний лист в довільній формі.

Строк поставки товару: 7 календарних днів з моменту підписання договору.

Гарантія якості Товару, що поставляється, встановлюється протягом гарантійного терміну, установленого виробником Товару. Постачальник гарантує якість товару, що постачається, протягом гарантійного терміну, установленого виробником Товару. Заводський гарантійний термін на товар в цілому повинен складати – не менше 12 місяців з дати поставки товару.

Якість Товару, що пропонується (постачається) повинна відповідати Державним стандартам, технічним та іншим вимогам встановленим чинним законодавством України для товарів даного виду.

Учасник повинен подати у складі своєї пропозиції документ про якість/відповідність товару (діючий сертифікат відповідності та/або сертифікат/паспорт якості та/або декларація про відповідність та/або інший відповідний документ), виданий відповідним акредитованим органом сертифікації або виробником товару, що є предметом закупівлі по кожному заявленому в предметі закупівлі найменуванні товару. У разі, якщо товар не підлягає обов’язковій сертифікації – учасник надає лист-пояснення (обґрунтоване пояснення) в довільній формі з посиланням на нормативно–правові підстави.

Учасник надає гарантійний лист про те, якщо у разі поставки Товару неналежної якості, або виявленні недоліків поставленого Товару, Учасник зобов’язується за свій рахунок усунути недоліки або замінити Товар неналежної якості впродовж 10 днів. Видатки на доставку, пов’язані з усуванням недоліків або заміною неякісного Товару несе Постачальник.

Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією  документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками ( або бути кращим ( надати порівняльну таблицю у разі пропозиції еквіваленту)).

Учасник повинен надати у складі пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність пропозиції даному додатку.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності і посилання на конкретну торгову марку (виробника тощо) закупівлі даного виду товару: замовник здійснює закупівлю даного виду товару оскільки такий товар за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника для передачі товару кінцевому споживачу (запитувачу). Товар необхідний для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил України на їх запит з подальшою передачею товару на облік запитувача. Тому, для дотримання принципів Закону, а саме: максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю даного товару.

У разі якщо Товар не відповідає технічним вимогам Замовника, Пропозиція відхиляється.

Всі документи, надані Учасником, повинні бути діючими на момент подання та оцінки пропозицій. 

Опис предмета закупівлі

Найменування товару Найменування та технічні характеристики предмета закупівлі Од. виміру Кількі-сть
1. Дріт колючий типу „Єгоза” Діаметр армуючого дроту 2,5 мм

Діаметр в складеному стані – 450 мм

Товщина колючої стрічки – 0,5 мм

Поверхнева щільність оцинкування – більше 90 г/м2

Кількість витків – 86

Кількість скоб по окружності витка – 3.

Вид скоби – пласка.

Відповідність ТУ – ТУ У 25.9-24911663-001:2015.

Максимальна монтажна довжина – 21,5 м

бухти 118

 

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до потреби військових формувань та рішення сесії Золотоніської міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 № 25-61/VIІІ „Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2023 рік” від 26.07.2023 № 32-12/VIII. 
  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну товару, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі та цінових пропозицій постачальників.

  1. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.