Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. 
 1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Автомобіль типу пікап (ДК 021:2015 – 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби)
 1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-24-015106-a 
 1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Обсяг закупівлі –  1 одиниця.

Транспортний засіб повинен бути у виконанні, передбаченому нормативно-технічною документацією виробника і готовим до експлуатації, відповідати вимогам нормативно-правових актів України щодо допуску транспортних засобів до експлуатації.

– термін виготовлення автомобіля 2023 рік.

термін поставки – до 25.12.2023 року.

– товар має бути поставлений за адресою Замовника: 19702, Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, буд. 8.

– якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією  документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками (або бути кращим (надати порівняльну таблицю у разі пропозиції еквіваленту).

– пропозиція учасника повинна враховувати всі витрати на транспортування, навантаження та розвантаження, страхування, сплату податків (інших обов’язкових платежів, зборів), пакування та інших витрат що пов’язані з предметом закупівлі;

– постачальник забезпечує передпродажну підготовку Товару;

– ціна Товару включає в себе ціну за одиницю Товару з урахуванням ПДВ та усі необхідні податки, збори та платежі, що мають бути сплачені у даному випадку, а також витрати на транспортування предмету закупівлі до місця, визначеного Замовником, сплату мита, податків та інших зборів і обов’язкових платежів, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством України у зв’язку із ввезенням на митну територію України та розмитненням;

– товар має бути таким, що не перебував до моменту відвантаження Замовнику в експлуатації за своїм функціональним призначенням;

– товар має бути у зібраному і справному стані;

– товар має бути без механічних пошкоджень і слідів корозії.

– поставка, доставка Товару здійснюється за власний рахунок Продавця, власними силами, з використанням своїх залучених транспортних засобів;

– із автомобілем, що буде постачатись, повинна додаватись супутня документація виробника: посібник по експлуатації, сервісна книжка тощо. Супутня документація повинна бути виконана українською мовою. У разі, якщо оригінал супутньої документації складений іншою мовою, він обов’язково має супроводжуватись автентичним перекладом українською мовою;

– товар має відповідати вимогам діючих стандартів та відповідних нормативних документів в частині безпеки дорожнього руху, безпеки експлуатації, санітарно-гігієнічних норм та екологічної безпеки;

– при поставці товару Продавцем надається: пакет документів необхідний для реєстрації предмету закупівлі в територіальних органах внутрішніх справ з надання сервісних послуг, як транспортних засобів спеціалізованого призначення відповідно до законодавства України. 

Організаційна частина:

Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати:

 • Гарантійний лист довільної форми, що предмет закупівлі повинен бути новим і таким, що не був в експлуатації, технічно справним, комплектуючі та матеріали – такі, що не були у вживанні та експлуатації.
 • Фото товару, який пропонується.
 • Гарантійний лист довільної форми, що гарантія на автомобіль повинна становити не менше 3 років.
 • Лист про наявність авторизованого(их) сервісного(их) центру(ів) та їх адреси на території України з ремонту та технічного обслуговування товару.
 • Учасник надає копію сертифікату відповідності, або сертифікату затвердження типу, або паспорту якості виробника, або декларації про відповідність товару з урахуванням діючих нормативних актів (державних стандартів чи технічних умов.
 • Учасник має бути офіційним дилером/дистриб’ютором/представником виробника товару на території України (на підтвердження надається копія дилерського/дистриб’юторського договору або копія витягу з дилерського/дистриб’юторського договору або копія сертифікату дилера/дистриб’ютора).
 • Учасник надає гарантійний лист довільної форми про надання повного пакет документів, необхідних для реєстрації (постановки на облік) у відповідних органах (Документи, необхідні для реєстрації транспортного засобу в сервісному центрі МВС: 1) договір купівлі-продажу; 2) акт огляду реалізованого ТЗ; 3) акт приймання передачі; 4) сертифікат типу колісного ТЗ; 5) копія вантажно-митної декларації).
 • Учасник надає гарантійний лист про те, якщо у разі поставки Товару неналежної якості, або виявленні недоліків поставленого Товару, Учасник зобов’язується за свій рахунок усунути недоліки або замінити Товар неналежної якості впродовж 10 днів. Видатки на доставку, пов’язані з усуванням недоліків або заміною неякісного Товару несе Постачальник.
 • Учасник повинен надати у складі пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність пропозиції даному додатку.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності і посилання на конкретну торгову марку (виробника тощо) закупівлі даного виду товару: замовник здійснює закупівлю даного виду товару оскільки такий товар за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника для передачі товару кінцевому споживачу (запитувачу). Товар необхідний для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил України на їх запит з подальшою передачею товару на облік запитувача. Тому, для дотримання принципів Закону, а саме: максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю даного товару.

У разі якщо Товар (Обладнання) не відповідає технічним вимогам Замовника, Пропозиція відхиляється.

Всі документи, надані Учасником, повинні бути діючими на момент подання та оцінки пропозицій.

Опис предмета закупівлі

Найменування/характеристика предмета закупівлі Вимоги до технічних характеристик та комплектації предмета закупівлі
Автомобіль пікап Peugeot Landtrek (або еквівалент ) кількість – 1 од.
Марка Peugeot (або еквівалент)
Модель Landtrek (або еквівалент)
Рік виготовлення 2023 р.
Кузов
Тип кузову пікап
Кількість посадочних місць 5
Кількість дверей 4
Колір білий
Двигун
Об’єм, см³ не менше 1 910
Максимальна потужність (к.с.) не менше 150
Тип пального дизель
Екологічний стандарт Євро-5
Об’єм паливного бака (л) не менше 80
Трансмісія
Тип приводу повний
КПП 6 МКПП
Гальмівна система
Передні гальма вентильовані дискові
Задні гальма барабанні
Габарити
Довжина (мм) не менше 5330
Ширина (мм) не менше 1963
Висота (мм) не менше 1897
Колісна база (мм) не менше 3180
Вага
Споряджена маса (кг) не менше 2060
Повна маса (кг) не менше 3080
Специфікація автомобіля:
Безпека
Фронтальні та бокові подушки безпеки водія та переднього пасажира наявне
Система допомоги під час старту вгору, система примусового блокування заднього міжколісного диференціала наявне
Антиблокувальна система гальмування наявне
Система стабілізації автомобіля наявне
Антибуксувальна система наявне
Галогенові фари
Передні протитуманні фари наявне
Фари головного світла, фари заднього ходу наявне
Шини 265/65 R17, легкосплавні диски наявне
Повнорозмірне запасне колесо наявне
Блокування заднього диференціалу наявне
Круїз-контроль з обмежувачем швидкості наявне
Шторки-Бокові подушки безпеки наявне
Сигналізатор про не пристебнуті ремені безпеки водія та пасажира наявне
Система кріплення дитячих авто крісел наявне
Сигналізація наявне
Металевий захист двигуна наявне
Управління та комфорт
Бортовий комп’ютер наявне
Зовнішні дзеркала заднього огляду з електрoрегулюванням наявне
Гідропідсилювач або електропідсилювач керма наявне
Центральний замок з дистанційним керуванням наявне
Кондиціонер або клімат-контроль наявне
Камера заднього виду, задній датчик паровки наявне
Електросклопідіймачі передніх та задніх вікон наявне
Регулювання керма за висотою та глибиною наявне
Сидіння водія, що регулюється за висотою наявне
Мультимедійна система наявне
Тримісне сидіння другого ряду зі складною спинкою у співвідношеннях 60/40 наявне
Оздоблення салону:комбінований «CREDIT» тканина зі вставками з еко-шкіри наявне
4 динаміка наявне
Мультифункціональне кермо наявне
Матричний ТFT 3,5 дісплей на центральній приладовій панелі наявне
Килимове покриття підлоги наявне
Екстер`єр
Передній та задній бампер – кольору кузова наявне
Корпуси дзеркал заднього огляду та ручки дверей – кольору кузова наявне
Передній та задній бризговики наявне
Фарба емаль (біла) наявне
Гарантійні зобов’язання
Не менше 2 років без обмеження пробігу наявне
Додаткове обладнання
Дорожній набір засобів безпеки (аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки, аварійний жилет, буксирувальний трос) наявне

Примітка: всі посилання на конкретну марку, виробника, фірму, патент, конструкцію, модель або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати та інтерпретувати, як з виразом «або еквівалент».

Вимоги щодо локалізації товару не застосовуються.

Відповідно до абзацу 6 пункту 3 Загальних положень  Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (із змінами й доповненнями) положення пункту пункту 6-1 розділу Х Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» не застосовуються Замовником у разі здійснення замовником закупівлі товару для потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів на їх запит з подальшою передачею таких товарів на облік запитувача. 

 1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до потреби військових формувань та рішення сесії Золотоніської міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 № 25-61/VIІІ „Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2023 рік” від 24.11.2023 № 37-29/VIII. 
 1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну Товару, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі.

 1. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.