Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  • Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
  • Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Послуги пов’язані з друком (висвітлення діяльності Золотоніської міської ради та її виконавчих органів в засобах масової інформації (ДК 021:2015:79820000-8 – Послуги, пов’язані з друком)
  • Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-12-010818-a
  • Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Учасник повинен надати Замовнику послуги у відповідності до Закону України «Про медіа» та  інших актів чинного законодавства України.

Для надання послуг з висвітлення діяльності Золотоніської міської ради та її виконавчих органів, друкований засіб масової інформації (далі ЗМІ) має відповідати наступним критеріям:

–  зареєстрований відповідно до чинного законодавства як друкований ЗМІ;

–  спосіб та сфера розповсюдження: за передплатою та у роздріб, гарантований мінімальний обсяг розповсюдження за передплатою в місті Золотоноша та сільських населених пунктах Золотоніської громади повинен становити не менше 1000 примірників за 2022 та на 2023 роки (що є показником популярності серед населення громади вказаного видання);

–  тираж: не менше 1500 примірників (підтвердження довідкою типографії в якій здійснюється друк);

–  мова видання: українська;

–  періодичність видання: не менше 1 разу на тиждень;

–  тематична спрямованість: новинна, суспільно-політична;

– редакція ЗМІ повинна мати не менше ніж 2 інтернет-ресурса для висвітлення інформації міста та громади, власне або орендоване приміщення в м. Золотоноша  з підтверджуючими відповідними документами (копія договору оренди (на період не менше ніж до 31.12.2024 року) чи копія витягу права власності);

– кореспонденти редакції повинні бути присутні на усіх засіданнях виконавчого комітету, круглих столах, нарадах та інших заходах, які можуть проходити одночасно (2-3 заходи), та забезпечити термінову присутність на засіданнях та різних заходах, протягом 15 хвилин від моменту повідомлення.

Обсяг надання послуг є орієнтовним і становить 65 310 см2 друкованої площі. Обсяг може бути збільшений (зменшений) в залежності від фактичної потреби Замовника в оприлюдненні інформації щодо діяльності органів місцевого самоврядування у друкованих засобах масової інформації.

ЗМІ може розміщувати матеріали, надані для публікації Золотоніською міською радою та її виконавчим комітетом, на всіх сторінках.

У визначенні «матеріали» мова йде про:

– опублікування актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування (нормативно-правових та індивідуально-правових актів);

– опублікування статистичних даних про соціально-економічний розвиток міста, звітів про виконання актів органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб;

– поширення офіційних повідомлень про діяльність Золотоніського міського голови, Золотоніської міської ради, її виконавчих органів;

– створення офіційних, звітних, довідкових, святкових, новинних матеріалів.

Тексти матеріалів надаються редакції ЗМІ не пізніш як за 2 (два) робочих дні перед днем виходу і розповсюдження ЗМІ. Матеріали надаються до редакції ЗМІ в електронному та друкованому (контрольний екземпляр) вигляді.

Готові макети сторінок з матеріалами Золотоніської міської ради приймаються та погоджуються уповноваженим представником Золотоніської міської ради. Замовник має право вносити зміни в макет своєї інформації, яка оприлюднюється.

  •  Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до рішення сесії Золотоніської міської ради від 22.12.2023 № 38-15/VIII „Про  бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2024 рік”  та рішенням міської ради від 22.12.2022 № 25-47/VIII „Про затвердження Програми висвітлення діяльності Золотоніської міської ради та її виконавчих органів друкованим засобом масової інформації на 2023-2025 роки”
  • Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   

Очікувана вартість закупівлі сформована на підставі попередніх закупівель та самостійного аналізу цін з відкритих джерел, зокрема сайту http://prozorro.gov.ua. Очікувана вартість закупівлі 391 903,00 грн. з ПДВ в межах бюджетного призначення.

  • Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.