Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  • Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
  • Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Портативні радіоелектронні засоби протидії безпілотним літальним апаратам (ДК 021:2015:35730000-0: Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту)
  • Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-15-013654-a
  • Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Місце поставки товару – 19702, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8.

Товар (а також його складові) повинен бути новим, без технічних пошкоджень, технічно справним, що раніше не використовувався і готовим до експлуатації (надати у складі тендерної пропозиції гарантійний лист).

В складі пропозиції надається гарантійний лист щодо наявності в учасника товару у необхідній кількості та у повній комплектації відповідно до вимог тендерної документації

Постачальник повинен буде здійснити за власний рахунок транспортування запропонованого товару за адресою замовника. Постачання товару здійснюється до 25.02.2024 року (надати у складі пропозиції гарантійний лист).

При поставці товару повинна дотримуватися цілісність оригінальної упаковки з необхідними реквізитами виробника. Упаковка не повинна бути деформованою або пошкодженою. Товар повинен бути упакований таким чином, щоб уникнути його пошкодження та псування під час транспортування

Товар повинен супроводжуватися видатковою накладною та діючими документами, що підтверджують якість товару дійсні на території України. Якість товарів повинна відповідати вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами, правилами (ГОСТ, ДСТУ, ТУУ). Товар (упаковка) повинен містити маркування відповідно до стандартів виробника, яке надає змогу ідентифікувати Товар, його походження, дату виробництва.

Гарантійний термін: не менше 12 (дванадцяти) місяців з дати отримання товару Замовником та підписання видаткової накладної про що надається гарантійний лист.

Документи від виробника (паспорт товару, інструкція, посібник тощо), які повинні містити опис технічних характеристик товару.

Оригінал або копія технічних умов на обладнання.

Оригінал або копія сертифікату ISO 9001:2015 (менеджмент системи якості), діючий на момент подання тендерної пропозиції.

Учасник надає гарантійний лист про те, якщо у разі поставки Товару неналежної якості, або виявленні недоліків поставленого Товару, Учасник зобов’язується за свій рахунок усунути недоліки або замінити Товар неналежної якості впродовж 10 днів. Видатки на доставку, пов’язані з усуванням недоліків або заміною неякісного Товару несе Постачальник.

Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією  документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками (або бути  кращим ( надати порівняльну таблицю у разі пропозиції еквіваленту)).

Учасник повинен надати у складі пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність пропозиції даному додатку.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності і посилання на конкретну торгову марку (виробника тощо) закупівлі даного виду товару: замовник здійснює закупівлю даного виду товару оскільки такий товар за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника для передачі товару кінцевому споживачу (запитувачу). Товар необхідний для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил України на їх запит з подальшою передачею товару на облік запитувача. Тому, для дотримання принципів Закону, а саме: максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю даного товару.

У разі якщо Товар (Обладнання) не відповідає технічним вимогам Замовника, Пропозиція відхиляється.

Всі документи, надані Учасником, повинні бути діючими на момент подання та оцінки пропозицій.

 

Технічні характеристики предмета закупівлі

Портативний радіоелектронний засіб протидії безпілотним літальним апаратам КВЕРТУС AD COUNTER FPV BACKPACK (або еквівалент)
Час автономної роботи 120 хв
Ефективна дистанція дії 300 м (при умові відстані між дроном та оператором дрону – 3000 м)
Загальна вихідна потужність 60 Вт
З’ємна акумуляторна батарея ємністю 24V 12 А/год
Робоча температура від -20 до +60 °C
Маса комплекту (корпус та антени) 8 кг
Розмір з антенами 80х20х16 см
Діапазони блокування частот
Дистанційне радіоуправління 850-940 МГц 30 Вт
Дистанційне радіоуправління 850-940 МГц 30 Вт
Комплектність однієї одиниці товару
КВЕРТУС AD COUNTER FPV BACKPACK 1 шт.
Антени 2 шт.
Зарядний пристрій 1 шт.
Акумулятор 15 А/г 1 шт.
Паспорт та інструкція 1 шт.
  •  Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до потреби військових формувань на очікувану вартість.
  • Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався на основі цінових пропозицій  постачальників.

  • Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.