Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  • Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
  • Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Дизельний генератор (ДК 021:2015:31120000-3: Генератори)
  • Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-13-005945-a
  • Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Увесь запропонований товар повинен бути новим (не бути таким, що вживався чи експлуатувався), належної якості. Гарантійний лист довільної форми з підтвердженням того, що запропонований товар повинен бути новим (не бути таким, що вживався чи експлуатувався), якість товару повинна відповідати якості та загальним вимогам, які пред’являються до товару цього типу та який в подальшому не призведе до негативних наслідків для людей та довкілля під час його використання. Товар повинен бути упакований відповідно до вимог нормативних документів таким чином, щоб виключити пошкодження чи знищення Товару. Товар повинен бути без зовнішніх пошкоджень, не брудний, не порушена оригінальна упаковка.

Строк поставки товару: 18.03.2024 року. Місце поставки: 19702, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8. Поставка здійснюється за рахунок учасника-переможця процедури закупівлі. Для підтвердження Учасник надає гарантійний лист довільної форми, у якому зобов’язується надати якісний товар вчасно, в повному обсязі за адресою замовника.

Учасник повинен гарантувати якість товару, який постачає, протягом гарантійного терміну згідно нормативно-технічної документації. Термін гарантії має дорівнювати не менше 24 місяців або 1000 мотогодин, що наступить раніше, з дати поставки. З цією метою учасник у складі своєї пропозиції повинен надати відповідний лист-гарантію, в якому має бути вказаний гарантійний термін обслуговування товару, що пропонується учасником.

Характеристики товару мають підтверджуватись документами, виданими виробником – учасник має надати в складі пропозиції відскановані відповідні Документи (будь-який з перелічених або інший документ: паспорт, інструкція, керівництво, буклет, каталог виробника) видані виробником (у разі пропонування продукції іноземного виробництва – з перекладом наданих Документів на українську мову), які містять інформацію про характеристики товару.

Скан-копію декларація про відповідність продукції: технічному регламенту з електромагнітної сумісності  обладнання (постанова КМУ від 16.12.2015 №1077); технічному регламенту низьковольтного електротехнічного обладнання (постанова КМУ від 16.12.2015 №1067);  технічному регламенту безпеки машин (постанова КМУ від 30.01.2013 №62).

Сертифікат відповідності системи управління якістю у виробництві вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 або ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT), або національних стандартів, якими їх замінено, виданий акредитованим органом з оцінки відповідності стосовно виробництва дизель-генераторної техніки.

Копію чинного сертифіката відповідності на запропонований товар або висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо відповідності запропонованого товару діючому санітарному законодавству України.

Дизельний генератор повинен випускатися серійно та мати повний опис в автентичних каталогах заводу-виробника або опис на офіційному сайті заводу-виробника. На підтвердження такої вимоги Учасник надає лист в якому зазначає посиланням на відповідну сторінку офіційного веб – сайту виробника, на якому розміщена така інформація.

Якщо Учасник процедури закупівлі не є виробником запропонованого товару, у такому випадку у складі пропозиції надається: Сертифікат/Авторизаційний лист, адресований учаснику (або на ім’я замовника торгів) компанією-виробником Товару (або його офіційним представництвом, або дилером, або дистриб’ютором на території України), яким підтверджуються повноваження учасника на розповсюдження Товару. У сертифікаті/авторизаційному листі повинно бути чітко визначено назву учасника та предмета закупівлі; повноваження учасника на розповсюдження Товару, що є предметом закупівлі; статус учасника.

Наявність у Учасника  сервісного центру, що здійснює тестовий запуск (пуско-налагодження) та гарантійне обслуговування запропонованої дизельної установки. Надати довідку з вказаними адресами сервісних центрів, контактних телефонів, електронних адрес (e-mail).

Надати гарантійний лист підтвердження готовності штатних спеціалістів сервісного центру  прибути у місцерозташування Замовника у режимі 24/7 у разі виникнення аварійної ситуації.

Учасник надає гарантійний лист про те, якщо у разі поставки Товару неналежної якості, або виявленні недоліків поставленого Товару, Учасник зобов’язується за свій рахунок усунути недоліки або замінити Товар неналежної якості впродовж 10 днів. Видатки на доставку, пов’язані з усуванням недоліків або заміною неякісного Товару несе Постачальник.

Гарантійний лист  довільної форми, в якому учасник гарантує, що вартість тендерної пропозиції  та всі інші ціни повинні бути чітко визначені. Учасник несе відповідальність за одержання необхідних документів, сертифікатів, декларацій, тощо для виконання умов за договором, інших документів, пов’язаних із поданням тендерної пропозиції, та самостійно несе всі витрати на їх отримання. Усі витрати учасника, пов’язані з підготовкою та подачею тендерної пропозиції не відшкодовуються Замовником (у тому числі і у разі відміни закупівлі чи визнання торгів такими, що не відбулися). Доставка документів, товару здійснюються за рахунок Постачальника, його транспортом чи транспортом перевізника за рахунок Постачальника.

Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією  документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками ( або бути кращим ( надати порівняльну таблицю у разі пропозиції еквіваленту)).

Учасник повинен надати у складі пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність пропозиції даному додатку.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності і посилання на конкретну торгову марку (виробника тощо) закупівлі даного виду товару: замовник здійснює закупівлю даного виду товару оскільки такий товар за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника для передачі товару кінцевому споживачу (запитувачу). Товар необхідний для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил України на їх запит з подальшою передачею товару на облік запитувача. Тому, для дотримання принципів Закону, а саме: максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю даного товару.

У разі якщо Товар (Обладнання) не відповідає технічним вимогам Замовника, Пропозиція відхиляється.

Всі документи, надані Учасником, повинні бути діючими на момент подання та оцінки пропозицій.

Опис предмета закупівлі

Параметри Технічні характеристики
Час безперервної роботи: Не менше 19 год
Максимальна потужність: Не менше 70 кВт
Номінальна потужність: Не менше 64 кВт
Ступінь захисту: Не нижче ІР54
Тип альтернатора: Синхронний
Рівень шуму: Не більше 70 дБ
Витрата палива: Не більше 13,7 л/год
Вид палива: Дизель
Тип двигуна: 4-тактний
Тип запуску: Електростарт
Система охолодження: Водяне
Лічильник мотогодин: так
Висота: До 1600 мм
Ширина: До 3320 мм
Глибина: До 1100 мм
Наявність АКБ: так
Варіант виконання: У кожусі
Автоматичний підзаряд АКБ:  так
Автоматичний підігрів  ОР:  так
Промисловий глушник:  так
3-х полюсний автоматичний вимикач:  так
Програмування  електростанції згідно потреб замовника:  так
Тестування електростанції під навантаженням на об’єкті:  так
Навчання персоналу замовника:  так
Гарантійний період 24 міс. або не менше 1000 м\г
  •  Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до потреби військових формувань та рішення сесії Золотоніської міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2023 № 38-15/VIІІ „Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2024 рік” від 25.01.2024 № 40-9/VIII.
  • Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну Товару, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі.

  • Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.