Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 • Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
 •  Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Двохосний причіп (ДК 021:2015:34220000-5: Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)
 • Ідентифікатор закупівлі:  UA-2024-05-22-011519-a
 • Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Обсяг закупівлі –  4 штуки.

Транспортний засіб повинен бути у виконанні, передбаченому нормативно-технічною документацією виробника і готовим до експлуатації, відповідати вимогам нормативно-правових актів України щодо допуску транспортних засобів до експлуатації.

термін поставки – протягом 15 днів після підписання договору.

– товар має бути поставлений за адресою Замовника: 19702, Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, буд. 8.

– якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією  документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками (або бути кращим (надати порівняльну таблицю у разі пропозиції еквіваленту).

– пропозиція учасника повинна враховувати всі витрати на транспортування, навантаження та розвантаження, страхування, сплату податків (інших обов’язкових платежів, зборів), пакування та інших витрат що пов’язані з предметом закупівлі;

– постачальник забезпечує передпродажну підготовку Товару;

– ціна Товару включає в себе ціну за одиницю Товару з урахуванням ПДВ та усі необхідні податки, збори та платежі, що мають бути сплачені у даному випадку, а також витрати на транспортування предмету закупівлі до місця, визначеного Замовником, сплату мита, податків та інших зборів і обов’язкових платежів, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством України у зв’язку із ввезенням на митну територію України та розмитненням;

– товар має бути таким, що не перебував до моменту відвантаження Замовнику в експлуатації за своїм функціональним призначенням;

– товар має бути у зібраному і справному стані;

– товар має бути без механічних пошкоджень і слідів корозії.

– поставка, доставка Товару здійснюється за власний рахунок Продавця, власними силами, з використанням своїх залучених транспортних засобів;

– із товаром, що буде постачатись, повинна додаватись супутня документація виробника: посібник по експлуатації, сервісна книжка тощо. Супутня документація повинна бути виконана українською мовою. У разі, якщо оригінал супутньої документації складений іншою мовою, він обов’язково має супроводжуватись автентичним перекладом українською мовою;

– товар має відповідати вимогам діючих стандартів та відповідних нормативних документів в частині безпеки дорожнього руху, безпеки експлуатації, санітарно-гігієнічних норм та екологічної безпеки;

– при поставці товару Продавцем надається: пакет документів необхідний для реєстрації предмету закупівлі в територіальних органах внутрішніх справ з надання сервісних послуг, як транспортних засобів спеціалізованого призначення відповідно до законодавства України.

 

Організаційна частина:

Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати:

 • Гарантійний лист довільної форми, що предмет закупівлі повинен бути новим і таким, що не був в експлуатації, технічно справним, комплектуючі та матеріали – такі, що не були у вживанні та експлуатації.
 • Фото товару, який пропонується.
 • Гарантійний лист довільної форми, що гарантія на запропонований Товар повинна становити не менше 12 місяців.
 • Учасник надає копію сертифікату відповідності, або сертифікату затвердження типу, або паспорту якості виробника, або декларації про відповідність товару з урахуванням діючих нормативних актів (державних стандартів чи технічних умов).
 • Учасник надає гарантійний лист про те, якщо у разі поставки Товару неналежної якості, або виявленні недоліків поставленого Товару, Учасник зобов’язується за свій рахунок усунути недоліки або замінити Товар неналежної якості впродовж 10 днів. Видатки на доставку, пов’язані з усуванням недоліків або заміною неякісного Товару несе Постачальник.
 • Учасник повинен надати у складі пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність пропозиції даному додатку.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності і посилання на конкретну торгову марку (виробника тощо) закупівлі даного виду товару: замовник здійснює закупівлю даного виду товару оскільки такий товар за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника для передачі товару кінцевому споживачу (запитувачу). Товар необхідний для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил України на їх запит з подальшою передачею товару на облік запитувача. Тому, для дотримання принципів Закону, а саме: максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю даного товару.

У разі якщо Товар (Обладнання) не відповідає технічним вимогам Замовника, Пропозиція відхиляється.

Всі документи, надані Учасником, повинні бути діючими на момент подання та оцінки пропозицій.

 

Опис предмета закупівлі

Найменування/характеристика предмета закупівлі Вимоги до технічних характеристик та комплектації предмета закупівлі Технічні характеристики товару запропонованого учасником

(заповнюються учасником при поданні тендерної пропозиції)*

Довжина кузова Не менше 3000 мм
Ширина кузова Не менше 400 мм
Висота борту Від 400 мм
Борт Відкривається передній і задній
Дишло V-образне (трикутне)
Вісь Труба діаметр 57 мм, стінка 4 мм (посилена швелером)
Маточина Сталева із дворядним підшипником закритого типу
Ресора ALKO 4-ох листова/7-ми листова
Амортизатори Так
Колеса 175/70 R13 (185/65 R14)
Зчіпний пристрій AL-KO-1300 кг
Тент ПВХ-євро
Опорне пристосування: Колесо відкату ALKO
Світлотехніка – 2 габаритні ліхтарі

– 2 задніх багатофункціональних ліхтаря

– 1 протитуманний ліхтар

– 2 ліхтаря підсвічування номера

Вантажопідйомність за паспортом категорія Б 750 кг
Вантажопідйомність за паспортом категорія Е 1500 кг (для причепа обладнаного гальмами)
Випробувана вантажопідйомність заводом 2000 кг
Антикорозійний захист: Так
Можлива модифікація: Установка додаткових бортів до 3-х ярусів, установка каркаса, установка гальма накату, ресора 7 листів замість 4-х, встановлення універсальної маточини колеса 185/65 R14

 

 • Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до потреби військових формувань та рішення сесії Золотоніської міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2023 № 38-15/VIІІ „Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2024 рік” від 22.03.2024№ 43-12/VIII.
 •  Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну товару, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі.

 • Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.