На останньому засіданні комісії з питань захисту прав дитини заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко ініціювала проведення рейдів щоб більше дізнатися, як підлітки проводять вільний час після послаблення карантину. Тож у п’ятницю вирішили провести рейд у центральній частині міста. До проведення профілактичного заходу долучилися працівники служб, представники освіти та поліції: головний спеціаліст служби у справах дітей, молоді та спорту Світлана Радченко, провідний спеціаліст відділу освіти Аліна Кучерява, заввідділенням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Золотоніського міського центру соціальної допомоги Зоя Жук, заступник начальника сектору превенції відділу поліції Анна Шульга, старший інспектор та інспектор цього сектору Олександр Гуліч і Юлія Шквара та дільничний інспектор відділу поліції Вадим Гусак.У ході рейду зверталася увага на час перебування неповнолітніх на вулицях у вечірній час без супроводу батьків, на виявлення фактів незаконного продажу, розпивання спиртних напоїв підлітками такуріння у громадських місцях. Про це повідомляє золото.сіті.

Першими, хто попався ввечері 10 липня на «гарячому», була компанія з Нової Дмитрівки. Хлопці вирішили відпочити у Золотоноші і вибрали для розпивання пива незвичне місце – східці міськрайонного суду. Але це ще не все, бо втягнули у свою компанію неповнолітнього. Поліція на порушників склала два протоколи за розпивання спиртних напоїв у громадському місці та втягнення у це неповнолітнього. Ще з однією групою молодиків, які зібралися біля маркету «АТБ», представники поліції провели бесіду.

Зацікавила перевіряючихі веселий гурт відпочивальників на міському стадіоні. Але тут всі були дорослі. Після зауваження поліції щодо розпивання алкоголю у громадських місцях тадотримання порядку молоді люди відразу зібралися і пішли зі стадіону. Далі учасники рейду попрямували допіцерії «Viva». Тут поспілкувалися з адміністрацією і перевірили дотримання карантинних вимог. Наступним об’єктом перевіряючих став Меморіальний парк. Багато молоді облюбували саме це місце для свого відпочинку. На лавочках золотоніськаюнь полюбляє розпивати алкогольні напої, не обходиться і без сигарет.

Тут у поле зору службовців втрапили дві школярки. Дівчатка добряче випили пива, бо на запитання відповідали нечітко, губилися у своїх поясненнях. І дуже просили не телефонувати батькам. З ними представники служб та поліції провели роз’яснювально-профілактичну бесіду щодо шкідливості алкоголю у підлітковому віці та про відповідальність за порушення законодавства.

Як повідомила Мар’яна Ніщенко рейди триватимуть і не лише в центральній частині міста. “Зрозуміло, що повідомляти про проведення рейдів ми не будемо, але закликаємо молодь дотримуватися правопорядку і не забувати, що за порушення передбачена відповідальність,” – додає заступниця міського голови

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).