Золотоніська гімназія втілює в життя проєкт створення парку поблизу навчального закладу. І це їм вдається: адже школа сповідує трасформаційне лідерство і у процесі створення нового місця відпочинку задіяні усі: вчителі, учні та батьки. Як повідомляє сайт Золотоніської гімназії, авторами та реалізаторами ідеї  перетворення парку стали батьки гімназії.

9  липня на цьому місці відбулася чергова толока, на яку зібралася чоловіча компанія у складі:  Юрій Пліс, Дмиро Іванов, Денис Щепетний, Олександр Озірський, Богда Фесун, Дмитро Фурса, Антон Пушкар, Іван Сташук, Олег Осауленко, Ростислав Щупан, В’ячеслав Грубов, Андрій Потужний, Костянтин Чуров, Сергій Куторей з сином Максимом, Русла Вітер з сином Ростиславом, Станіслав Балацький, Володимир Сидорець, Андрій Фурса-Білецький, Роман Шитик, Віктор Мельников, Віктор Садимах.  Метою толоки було встановлення дубових лавочок, виготовлених Олексієм Дроб’язком.

У партнерстві з  програмою «Активні громадяни» від Британської ради  та Черкаською міською організацією «Вільний простір» гімназійні батьки та старшокласники продовжували втілення ідеї створення відкритого освітнього середовища, яке б забезпечило умови дозвілля для дітей з особливими потребами. На цьому етапі реалізації проєкту відбулося бетонування під лавочки та основи для монтажу гойдалки саме для дітей з особливими потребами. Тарас Луценко, батько майбутнього першокласника,  забезпечив бетонним розчином. З роллю «бригадира» відмінно справився Юрій Миколайович Пліс – і маємо результат!!! Тут, на природі, можна буде повноцінно навчатися у вересні-жовтні…

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).