9 грудня у залі засідань міської ради відбулася нарада-семінар голів квартальних комітетів з представниками структурних підрозділів виконкому Золотоніської міської ради. Головував на зборах народний депутат України Віталій Войцехівський. Це була перша робоча зустріч Віталія Олександровича  у новому статусі з очільниками мікрорайонів міста і сіл.

На зібранні виступив заступник директора КП «Золотоніський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Володимир Буц і наголосив на необхідності вакцинації жителів. Представник ювенальної поліції Анна Шульга звернула увагу на боротьбу із крадіями, а начальник управління праці та соціального захисту населення Тетяна Лукомська детально прокоментувала етапи надання субсидій.

Найбільше питань адресували начальнику управління ЖКГ Артему Харіну щодо вивезення сміття, асфальтування доріг та прокладання тротуарів у місті.

У ході зустрічі з народним обранцем голови квартальних комітетів подякували йому за співпрацю та побажали сил, натхнення і впертості у досягненні цілей.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).