На об’єкті працюють два екскаватори, 4 вантажівки, один каток. Задіяні 22 працівники. Роботи тривають щодня з максимальним використанням світлового часу. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Чи не найбільшою проблемою для Золотоніської громади є самоплинний та напірний колектор водовідведення, який пролягає центральною магістраллю міста – по вулиці Шевченка. На колекторі раз у раз траплялися пориви, а відтак утворювалися провалля просто посеред дороги. Головна причина – зношеність труб. Центральний колектор збудований ще пів століття тому. Здебільшого від труб, які проходять майже по всій довжині вулиці Шевченка, залишились тільки латки. Тобто верхня частина труб розвалилась, і коли йде сильна злива, вони не витримують навантаження. Ще 5 років тому було розроблено проєктно-кошторисну документацію на заміну колектора. Мали замінити його у дві черги. Але після першої – роботи були заморожені.

Терміново потребує заміни ділянка колектора (від скверу Неверовського до виходу з маслозаводу) протяжністю 2,5 кілометри. Менше тижня, як тут розпочалася активна та комплексна робота капітального ремонту другої черги системи водовідведення.

За словами директора комунального підприємства «Міський водоканал» Сергія Кузнєцова, наразі розкопано і прокладено 100 метрів мережі, мається на увазі труб, йде облаштування колодязів, далі відбуватиметься процес бетонування і після цього почнуть засипати. Як каже Сергій Володимирович, техніки достатньо, нині на об’єкті працює два екскаватори, 4 машини, які перевозять ґрунт, один каток. Роботи тривають щодня, починаючи з 6 ранку і допізна. Ось до прикладу, 4 жовтня до 19.15 вечора. Щоденно залучається до 22 людей. Посадовець запевняє, що ніяких збоїв немає, все йде по плану.

Цьогоріч із держбюджету на ремонт колектору залучили 35 мільйонів гривень, ще мільйон – із міської скарбниці. У розрахунки включена і заміна дорожнього полотна на цій ділянці центральної вулиці – від Комунарівської до Богодухівської. До того ж, в оголошених тендерних процедурах замовник КП «Міський водоканал» вказав терміни ремонту – 2021-2022 роки.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).