У селах Щербинівка та Маліївка Золотоніської громади ретельно взялися за облагородження прибережної зони, аби перетворити її у відпочинкову локацію. Ця приємна тенденція уже тривалий час переслідує села Золотоніщини. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Зі слів старости сіл Кропивна, Маліївка і Щербинівка Олександра Кипича, цей задум плекали вже досить довго, проте стояло питання пошуку спонсора, який би оплатив роботи. Охочим виявився СВК «Струмок», який налаштований на тривалу співпрацю і допомагатиме протягом уього процесу у виконанні будь-яких робіт з благоустрою.

– Раніше на тому місці була повноцінна відпочинкова зона, проте згодом все поросло очеретом і жителі лишилися без місця для дозвілля. Вода дуже чиста, протягом літа вона ніколи не зеленіє, тому що постійно б’ють джерела, які не замулюються. Завдяки Золотоніському міському голові Віталію Войцехівському, який допоміг нам знайти спільну мову з місцевим фермером, у нас з’явився ресурс на відновлення прибережної території, – розповідає староста.

Наразі техніка уже два дні працює на узбережжі. Завдяки безперебійній роботі екскаватора, вдалося досягнути того, що вже можна розгледіти обриси прийдешнього хідника до води.

6 жовтня планується завершальний етап облагородження берегової лінії. Опісля на локацію чекають додаткові роботи: монтаж альтанок, столів, лавиць, мангалів та подібного відпочинкового реманенту.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).