На об’єкті працюють два екскаватори, 4 вантажівки, один каток. Задіяні 22 працівники. Роботи тривають щодня з максимальним використанням світлового часу. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.
![](https://zoloto.city/upload/article/o_1fh872fd714a977rme3gi119p77.jpg)
Чи не найбільшою проблемою для Золотоніської громади є самоплинний та напірний колектор водовідведення, який пролягає центральною магістраллю міста – по вулиці Шевченка. На колекторі раз у раз траплялися пориви, а відтак утворювалися провалля просто посеред дороги. Головна причина – зношеність труб. Центральний колектор збудований ще пів століття тому. Здебільшого від труб, які проходять майже по всій довжині вулиці Шевченка, залишились тільки латки. Тобто верхня частина труб розвалилась, і коли йде сильна злива, вони не витримують навантаження. Ще 5 років тому було розроблено проєктно-кошторисну документацію на заміну колектора. Мали замінити його у дві черги. Але після першої – роботи були заморожені.
![](https://zoloto.city/upload/article/o_1fh870hsg19pn1tq8lfn12u95ik2q.jpg)
![](https://zoloto.city/upload/article/o_1fh870hsf1qbgle31i567sb1sg12p.jpg)
Терміново потребує заміни ділянка колектора (від скверу Неверовського до виходу з маслозаводу) протяжністю 2,5 кілометри. Менше тижня, як тут розпочалася активна та комплексна робота капітального ремонту другої черги системи водовідведення.
![](https://zoloto.city/upload/article/o_1fh871acu9n022b17o41ke4174749.jpg)
![](https://zoloto.city/upload/article/o_1fh871acv1ukc10cq6lnj4t1irb4a.jpg)
За словами директора комунального підприємства «Міський водоканал» Сергія Кузнєцова, наразі розкопано і прокладено 100 метрів мережі, мається на увазі труб, йде облаштування колодязів, далі відбуватиметься процес бетонування і після цього почнуть засипати. Як каже Сергій Володимирович, техніки достатньо, нині на об’єкті працює два екскаватори, 4 машини, які перевозять ґрунт, один каток. Роботи тривають щодня, починаючи з 6 ранку і допізна. Ось до прикладу, 4 жовтня до 19.15 вечора. Щоденно залучається до 22 людей. Посадовець запевняє, що ніяких збоїв немає, все йде по плану.
![](https://zoloto.city/upload/article/o_1fh87200911b11nrusa414c6ce262.jpg)
![](https://zoloto.city/upload/article/o_1fh872009iov1fv4atde3r8661.jpg)
Цьогоріч із держбюджету на ремонт колектору залучили 35 мільйонів гривень, ще мільйон – із міської скарбниці. У розрахунки включена і заміна дорожнього полотна на цій ділянці центральної вулиці – від Комунарівської до Богодухівської. До того ж, в оголошених тендерних процедурах замовник КП «Міський водоканал» вказав терміни ремонту – 2021-2022 роки.