Нова артерія з’єднає вулиці Сонячна та Євгена Півня, але місцевим мешканцям доведеться провести суботник. Побіля доріжки облаштують ливневідвідну систему. Про це інформує видання Золотоноша.City.

Другий квартал, що охоплює вулиці – Привокзальна, Галини Лисенко, Никифора Борисяка, Грибоєдова, Шмідта, Промислова, Луї Пастера, Залізнична, Сонячна, Південна, Можайського – розкинувся на околиці Золотоноші у мікрорайоні професійного ліцею та державного підприємства «Златодар».

Серед місцевих, котрі щодня відправляються до центру міста, до зупинок громадського транспорту, до дитячого садочка «Струмочок», особливою популярністю користується натоптана широка доріжка. Вона з’єднує вулицю Сонячна на виходить на вул. Євгена Півня (колишня Лепсе). За словами місцевих, ця стежина втричі скорочує шлях. Та проблема в тому, що під час негоди грунтова доріжка стає непридатною для сполучення. Людям разом з дітлахами доводиться під час осінньої сльоти втричі довше діставатися своїх домівок. До того ж, відсутність найпростішої ливневідвідної системи зумовлює підтоплення низинної доріжки.

6 вересня активісти мікрорайону звернулися з проханням до міських владців – благоустроїти життєво важливу грунтову артерію.

Того ж дня заступник міського голови Олександр Флоренко разом з директором підрядної організації із благоустрою міста ПП «Базис плюс» Оленою Козловою побували на 2-му кварталі. Вони зустрілися з мешканцями мікрорайону, обстежили місцину і визначили обсяг та почерговість робіт.

– З тильної сторони «Златодару» плануємо облаштувати систему для відводу дощових і талих вод, – сказав Олександр Флоренко. – Стежку довжиною з пів кілометра вистелимо зрізаним сколом. Але домовилися з активістами, що проведенню цих робіт передуватиме організований ними суботник. Щоби заїхали вантажівки із старим асфальтом, необхідно розчистити чагарі. Вивезти гілля та бур’яни допоможемо, залучивши комунальну техніку та людські ресурси “Базис плюс”.

Не хотілося вносити навіть найменшої дози дьогтю до сказаного. Та все ж. За інформацією муніципальних інспекторів управління ЖКГ, протягом минулого тижня мешканці 1-го (у Згарях) та 2-го кварталів отримали 50 попереджень щодо відсутності договорів з комунальним підприємством «Міськводоканал» на вивезення твердих побутових відходів. Щодо недотримання правил благоустрою – упорядкування прибудинкової території – 27 приписів.

У міській раді дослухаються до проблем і потреб місцевих мешканців. Та чи завжди самі містяни дотримуються загальноміських правил співіснування в громаді, перш ніж вимагати?

Погляньте на захаращене мотлохом подвір’я та територію довкруги нього на вулиці Миколи Лисенка. Недолугий власник так забив непотребом дворище, що він, як каша з горщика, вже виліз на вулицю. Для муніципальних інспекторів тут роботи – непочатий край. Та що цікаво! Сам власник уже перебрався жити на нове обійстя. А що ж сусіди? Невже їм до вподоби така картина? Невже не страшить ймовірність займання? Чи встигнуть заради біді рятувальники?

За словами директора КП «Міськводоканал» Сергія Кузнєцова, станом на 8 вересня золотонісці заборгували за вивезення сміття 834 тисячі 697 гривень.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).