Чекали? А ось і вони! Результати опитування молоді, питання яке було поставлене учням шести шкіл: «Що ви хочете побачити у нашому місті для розвитку молоді?». Серед усіх відповідей, а їх було понад 300! ми відібрали найкращі, і виріши скласти «ТОП бажань золотоніської молоді».

Не обійшлося й без жартівливих пропозицій. Так, “найбільше” чого не вистачає юним золотонісцям, цитую: «лавочік біля АТБ», «Казіно 3 Дракона», «Ступеньок на хімкі». Такі відповід нас спантеличували, адже ми намагалися серйозно говорити з молоддю, пояснювати як важливо проявляти свою активність та згуртованість для втілення молодіжних прагнень.

Звісно були і класні та реальні ідеї, які можливо втілити в життя, наприклад: проводити більше спортивних змагань, тематичних дискотек, заснувати ігровий простір та читальний клуб, облаштувати літні баскетбольні площадки та молодіжну квест – кімнату, створювати клуби іноземних мов, де можна більше розмовляти та практикуватися, створювати більше місць для велопарковок та паркур-зони. Також наша молодь хоче побачити безкоштовний сучасний комплекс для занять WorkOut та відновити традицію молодіжної Ліги Сміху для шкільних команд.

Цікавою є ідея по започаткуванню відкритих лекцій для молоді від успішних золотонісців, які відкрили власну справу і готові ділитися секретами успіху, порадами, як долати труднощі на шляху до своєї мрії.

Дуже популярною є тема молодіжного центру. Ось яким він має бути: «це місце, де люди можуть спілкуватися,з іншими і вивчати щось нове», «місце, де буде цікаво провести свій вільний час», «місце для саморозвитку».

  «Ми хочемо щоб у нашому місті був нормальний кінотеатр та молодіжний центр. Також я чекаю на добудову парку «Надія». Звісно це більш залежить не від нас»: – пише учениця 6 школи. Хочу звернути вашу увагу на останнє речення: «Звісно це більш залежить не від нас». Додам від себе, що наше дозвілля та розвиток залежить тільки від нас.

Автор: Артем Верчик, молодіжний мер, учасник молодіжного клубу журналістики.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).