До Дня підприємця, що традиційно відзначається у першу неділю вересня, у кабінеті Золотоніського міського голови Віталія Войцехівського відбулася координаційна рада з місцевими представниками бізнесу. Спікером виступила начальник відділу прогнозування і розвитку громади Вікторія Остроглазова, детально та поетапно розповідаючи про прийдешні проєкти і плани. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Бесіда тривала у приязній, і радше дружній, аніж офіційній, атмосфері. Міська влада впевнено тримає курс на плідну, прозору співпрацю з місцевим малим та середнім бізнесом. За словами Вікторії Володимирівни, саме вони приносять у бюджет громади чималу частку коштів, а тому є невід’ємною ланкою у її існуванні та розвитку.

Почасти проговорили про проблемні ділянки дороги, такі як от Т-подібне перехрестя вул. Шевченка-Новоселівська побіля ринку. Зачепили тему подальшого розвитку парку «Надія». Також йшла мова про індустріальний парк. Слівцем обмовилися і про інклюзивні напрямки та про зони дозвілля, на кшталт цілого спортивного комплексу з уже готовим скейт-парком, майданчиком для дітей, у тому числі з інклюзією. Також підняли питання про проведення інтернету у віддалені куточки громади, де наразі його все ще бракує. Окрім того відзначили одного з провайдерів, який іде на тісну та результативну співпрацю з владцями, забезпечуючи установи міста безкоштовним інтернет-зв’язком.

Підприємці висловлювали свої міркування з тих чи інших питань, а також одноголосно підтримали думку Віталія Олександровича про те, що як би складно та повільно не відбувалися ті чи інші процеси, громада та власне місто – розвиваються.

Головною тезою стало те, що потрібно робити якнайбільше, а ще краще – все можливе для того, аби золотонісці не покидали вотчини і залишалися жити та працювати тут, а також аби села громади отримали друге дихання й ожили на повну, розвиваючи власну, привабливу для комфортного життя, інфраструктуру.

– Понад 10 років ми з вами пліч-о-пліч розбудовуємо наше місто. Ваша діяльність приносить значний вклад у наповнення місцевого бюджету, що дає можливість вирішувати ряд актуальних соціально-економічних проблем.

Тож дозвольте побажати всім вам невичерпної енергії, натхнення, мудрості, стабільності. Хай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною. Займайте провідні ніші у своїй сфері, ставайте лідерами і ніколи не здавайтеся.

Зичу вам та вашим родинам миру, міцного здоров’я, щедрої світлої долі, добробуту та злагоди.

Хай усі ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим, – привітав міський голова членів координаційної ради та усіх підприємцівз їх професійним святом.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).