Інклюзивний простір у Золотоноші зайняв чільне місце і не має наміру спинятися. Особлива увага у цих процесах відведена освітній ланці, адже саме вона будує переважну більшість комунікативних та соціальних навичок дитини. Аби сприяти цьому, на думку владців, слід переймати досвід  західних колег. Саме з цієї причини до Золотоніського міського голови Віталія Войцехівського завітали гості зі Сполучених Штатів Америки.

Питання проведення майстер-класів і тренінгів для освітян, які працюють з дітьми з інвалідністю, потребує ретельного підходу. Тому його обговорили з партнерами із США. До Золотоноші прибули Кеті та Люк Бонавітс – заступниця декана факультету інклюзивної освіти в університеті Bethel University, штат Міннесота, а Люк Бонавітс є керівником програми B.U.I.L.D. для студентів з інвалідністю. Ця програма направлена на сприяння адаптації таких людей у суспільстві, пристосовує їх до самостійного життя та подальшого працевлаштування.

Заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко зазначила, що місцеві фахівці, які працюють з дітьми з певними вадами – віддані і компетентні люди, які цілеспрямовано обрали собі таку роботу та прагнуть допомагати. Проте, в деяких аспектах їм може забракнути досвіду, яким і здатні та готові ділитися партнери.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).