Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації ініційовано процес розробки бренду області. Брендинг – це довготривалий стратегічний процес, який, щоб стати ефективним та успішним, має відбуватися в декілька етапів. Зважаючи на це, в області створено робочу групу з брендингу регіону, до якої долучилися люди, які представляють різні сфери життя Черкащини.

5 листопада 2019 року пройшло перше засідання робочої групи, на якому було прийнято рішення оголосити конкурс на обрання слогану для майбутнього бренду Черкащини. Так як слоган – це інструмент, який допомагає в ідентифікації та розпізнаванні сутності регіону.

Конкурс розпочнеться 20 листопада і триватиме до 6 грудня 2019 року (включно). Подаватися зможуть всі, хто має ідеї.

Варіант слогану повинен бути коротким, не більше 4-х слів; характеризувати регіон, передавати харизму Черкащини та розкривати її невідомі, цікаві, оригінальні сторони; легко запам’ятовуватися; продовжити речення: „Черкащина це…”; бути націленим на гостей області, які в ній ще ніколи не були та нічого про неї не чули; бути українською та бажано англійською мовами; мати обґрунтування, тобто опис слогану (не більше 100 слів).

Переможець отримає подарунок – туристичне спорядження (туристичний намет, рюкзак, карімат та спальний мішок). Деталі та умови участі у конкурсі буде опубліковано 20 листопада 2019 року на Фейсбук – сторінці „Черкащина туристична”.

Детальну інформацію щодо конкурсу можна отримати за телефонами +38 097 722 0244 (Віта Вдовиченко) та +38 067 260 6093 (Ірина Козьміна), а також на Фейсбук – сторінці „Черкащина туристична” за посиланням: https://cutt.ly/nePaLGd.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).