Цього літа відбулася вже 7 громадська школа для молоді – «В.А.М. Відповідальність. Активність. Молодість.» – літній табір для активної молоді, який проводиться на базі будинку дитячої та юнацької творчості сектором у справах молоді та спорту служби у справах дітей, молоді та спорту у партнерстві з міською молодіжною громадською організацією «Центр розвитку молоді» та волонтеркою Корпусу Миру США Шеннон Картер.

У рамках табору для учасників було організовано цікаві тренінги з лідерства, розвитку громадської відповідальності та тематичні квести. Так, під час першого квесту команди виконували різні завдання, знайомилися з установами та організаціями, які працюють у місті – міською радою, судом, центром безоплатної правової допомоги, МЦСССДМ, «Златокраєм», бібліотекою, відділом культури, поліцією та запитували, яким має бути справжній лідер.  Наступний квест був присвячений краєзнавчій тематиці, молодь мала відшукати відповіді на запитання, пов’язані з історією нашого краю, збираючі ключі-шифри. Інший квест був покликаний молодь розвивати власну креативність та громадську активність. Учасники проводили власні розроблені вуличні акції – на формування толерантності та взаємоповаги «Вільні обійми», опитування щодо подолання корупції у суспільстві та соціальний відеоролик щодо дозвілля молоді у місті. Команди-переможці квестів отримували сертифікати на святкову вечерю в міському кафе «Старе місто».

Також під час табору для молоді були організовані майстер-класи від провідних черкаських молодіжних організацій – Черкаський обласний молодіжний центр (Олена Кудрявцева), черкаський осередок ГО «Фундація регіональних ініціатив» (Оксана Галаєва).

На завершення табору для учасників за підтримки міської ради було організовано екскурсію до м. Черкаси, де молодь мала можливість здійснити захоплюючу прогулянку по Дніпру.

Але і після закінчення табору, молодь вирішила продовжувати організовувати змістовне дозвілля влітку, і вже незабаром буде розпочато проведення краєзнавчих велопрогулянок Золотоніщиною та запрацює безкоштовний дискусійний клуб з вивчення англійської мови.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).