У рамках молодіжного проекту «Розвиваємось разом», який реалізовується міською молодіжною громадською організацією «Центр розвитку молоді») за підтримки міської служби у справах дітей, молоді та спорту, для дітей з дитячого будинку сімейного типу, прийомних та опікунських сімей 3 липня організовано чергову безкоштовну екскурсію, цього разу  до м. Києва. Діти відвідали Музей сучасної науки та техніки Експерементаніум, планетарій та зоопарк. Адміністрації закладів пішли на зустріч благодійній ініціативі та приймали учасників екскурсії безкоштовно.

У музеї-експерементаніумі дітям розповідали про дію різних законів фізики, можна було брати участь в різних дослідах, на власні очі побачити як утворюється смерч, пройти квест лазерною та дзеркальними кімнатами. У планетрії діти переглянули  повнокупольний фільм «Подорож Сонячною системою». Діти не просто мали можливість отримати інформацію про планети Сонячної системи, але і стали учасниками приголомшливої подорожі. Перед ними відкривалися чудові краєвиди планет і їх супутників.

На завершення дня учасники проекту відвідали Київський зоопарк, де багато з них вперше познайомилися з дивовижними тваринами, які населяють наш світ.

«Розвиваємось разом» – молодіжна ініціатива учениці ЗОШ № 3 – Татіани Нижник, учасниці молодіжного клубу журналістики та місцевої ГО – була підтримана на обласному конкурсі молодіжних проектів від ЧОДА. Метою проекту є створення нових можливостей для дітей та молоді із категорійних сімей, змінювати обстановку, спілкуватися з молодіжними лідерами та розкривати свої здібності. У ході реалізації проекту вже було організовано зустрічі, тренінги та тематичні квести із залученням партнерів проекту – міського центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді, місцевого відділку поліції, центру безоплатної правової допомоги, волонтерів молодіжного клубу журналістики.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).